Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Brně se otevírá největší herna s Legem v ČR

středa, 25. listopadu 2015, 13:29
Výstava_muzeum_Kostkoland_17Výstava_muzeum_Kostkoland_16Výstava_muzeum_Kostkoland_15Výstava_muzeum_Kostkoland_13Výstava_muzeum_Kostkoland_12Výstava_muzeum_Kostkoland_11Výstava_muzeum_Kostkoland_10Výstava_muzeum_Kostkoland_7Výstava_muzeum_Kostkoland_5Výstava_muzeum_Kostkoland_4Výstava_muzeum_Kostkoland_3Výstava_muzeum_Kostkoland_2Výstava_muzeum_Kostkoland_1tuhle12tuhle1tugentRadovan Pekárek - instalace výstavy KostkolandInstalace výstavy_muzeum_Kostkoland_11Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_9Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_8Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_6Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_5Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_4Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_2Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_1Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Muž zaparkoval bavorák u hlavního nádraží na...

  • Klidně bych ho i přeprala, říká odvážná...

  • PÁTRÁNÍ: Muž a žena vybírali po Brně peníze...

  • Turbomošt rozdá v brněnských ulicích 10...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš: Můj syn nikdy neměl české občanství, ve Švýcarsku studoval

Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes ve stručném vyjádření novinářům řekl, že jeho syn Andrej nikdy nebyl českým občanem. Předseda vlády opět kritizoval autory reportáže serveru Seznam Zprávy, ve které jeho syn hovořil o tom, že byl kvůli kauze Čapí hnízdo unesen na Krym. Žurnalisté podle Babiše při natáčení porušili zákon. V souvislosti se dnes zveřejněným e-mailem Babiše mladšího řekl, že nyní redakce Seznamu zneužívá i korespondenci s jeho synem.

Test arašídů: plísní se nemusíte bát

Solené buráky patří k tradičnímu občerstvení nabízenému hostům doma na návštěvě i v restauraci. Časopis dTest otestoval kvalitu pražených solených arašídů. Spotřebitelé se nemusí obávat o své zdraví, nezávislý test totiž ukázal, že buráky neobsahují žádné nežádoucí látky. Prohřešky výrobců se týkaly pouze nedodrženého množství soli.

Můj otec lže, chci vypovídat o svém únosu, napsal reportérům Seznamu syn Andreje Babiše

Dění kolem syna Andreje Babiše nabírá nečekaný směr. Po zveřejnění reportáže kontaktoval redakci Televize Seznam právě Babiš mladší, který v e-mailu žádá o pomoc. Podle svých slov chce vypovídat na policii, jeho otec podle e-mailové zprávy lže.