Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Brně se otevírá největší herna s Legem v ČR

středa, 25. listopadu 2015, 13:29
Výstava_muzeum_Kostkoland_17Výstava_muzeum_Kostkoland_16Výstava_muzeum_Kostkoland_15Výstava_muzeum_Kostkoland_13Výstava_muzeum_Kostkoland_12Výstava_muzeum_Kostkoland_11Výstava_muzeum_Kostkoland_10Výstava_muzeum_Kostkoland_7Výstava_muzeum_Kostkoland_5Výstava_muzeum_Kostkoland_4Výstava_muzeum_Kostkoland_3Výstava_muzeum_Kostkoland_2Výstava_muzeum_Kostkoland_1tuhle12tuhle1tugentRadovan Pekárek - instalace výstavy KostkolandInstalace výstavy_muzeum_Kostkoland_11Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_9Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_8Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_6Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_5Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_4Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_2Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland_1Instalace výstavy_muzeum_Kostkoland
 

Napište nám

Nejčtenější

  • Zfetovaný muž lezl na hlavním nádraží po...

  • VIDEO: Na Svoboďáku hrál světoznámý...

  • Matka sama pečuje o syna s autismem. Nyní...

  • Zvykejme si na modré pruhy. V ulicích Brna...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

FOTO, VIDEO: V Zooparku našli mrtvého tygra i ledňáčka. Českolipský soud dva ze tří obviněných poslal do vazby

Zásah, jaký nepamatují. Tak hovoří policisté o operaci Trofi, na které spolupracovali s Celní správou České republiky. Při raziích ve středních Čechách a Libereckém kraji byli zatčeni tři lidé. Dva z nich už poslal českolipský soud, který kauzu dozoruje, do vazby.

DRBÁRNA: Nedokáži si představit, že ve válečných oblastech jen fotím. Musí to mít nadstavbu, říká Jarmila Štuková

Asi jen málokdo by tipoval, že křehkou ženu, kterou je Jarmila Štuková, potkáte spíš než v klubu v přední linii v zemích, kde vypukla válka, nebo kde nastala přírodní katastrofa. Přesně do takových míst Jarmila jezdí a svými snímky vše podstatné dokumentuje. O své práci se rozpovídala v dalším díle pořadu Drbárna.

Policie navrhla obžalovat extajemníka SPD za nenávistné výroky

Policie navrhla obžalovat bývalého tajemníka hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Jaroslava Staníka kvůli nenávistným výrokům ve Sněmovně. Jméno obžalovaného mluvčí pražské policie Jan Daněk neuvedl, policie se ale v minulosti o Staníka zajímala kvůli jeho nenávistným a rasistickým výrokům na adresu Židů, Romů a homosexuálů. Podle svědků výroky pronesl koncem loňského října ve Sněmovně, i podle Daňka byl trestný čin spáchán v této době.