Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Brno otevře po vánočních svátcích bazény a kluziště zdarma

 
neděle, 12. listopadu 2017, 15:23

Den otevřených dveří sportovišť chystá Brno po vánočních svátcích. V době od 27. do 29. prosince bude mít veřejnost na vybraná sportoviště vstup zdarma. Týká se to například bazénů, lázní s relaxačním centrem, ale i mobilního kluziště.

Kromě vstupu zdarma bude čekat na návštěvníky doprovodný program. „Mezi svátky si budou moct Brňané a další návštěvníci užít sportování a relaxaci na městských sportovištích zdarma. Do akce se zapojily Lázeňské a rekreační centrum Rašínova, Městský plavecký stadion Lužánky, Aquapark Kohoutovice, Kluziště za Lužánkami a Krytý plavecký bazén Ponávka," vyjmenoval Hladík.

Podle něj radní vyzvali ostatní sportoviště, aby se připojila také. Předpokládá se, že se zapojí i Sportovní a rekreační areál kraví Hora a Stadion Sokola Brno I.

V kohoutovickém aquaparku se budou návštěvníci střídat ve dvouhodinových blocích, které bude potřeba zarezervovat. Mezi bloky bude přestávka na úklid. Ve středu 27. 12. se tam uskuteční brněnské mistrovství v jízdě na tobogánu.

Plavecký stadion za Lužánkami zase představí paddleboardy. Je to prkno, na kterém člověk stojí a uvádí ho do pohybu pádlem. Na programu bude ukázka a lidé si to budou moct vyzkoušet. Bazén na Ponávce uspořádá cvičení pro seniory a na kluzišti za Lužánkami se uskuteční v pátek 29. 12. závody ve střelbě na branku a soutěž o nejhezčího sněhuláka.
 

Zdroj ČTK
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Starší muž odmítal uvěřit, že Brno není...

  • V Brně se pohřešuje mladá Slovenka. Neviděl...

  • Listopadový Ježíšek pro Brňáky! Turbomošt...

  • Pisárky čekají projekty za miliardu. Město...

 
 

Kam dál?

Za tmy může být vyšší než padesátikilometrová rychlost smrtelným hazardem

sobota, 11. listopadu 2017, 09:45

Třetina lidí umírá na českých silnicích za tmy. V zimních měsících je to ovšem více než polovina. Vyplývá to z...

V Brně dnes začíná košt svatomartinských vín

sobota, 11. listopadu 2017, 09:37

Vinaři dnes otevřou první lahve svatomartinského vína, celkem jich bude na trhu podle odhadu Vinařského fondu 2,2...

Česká televize uvede na Štědrý den pohádku Anděl Páně 2

sobota, 11. listopadu 2017, 09:30

České televize (ČT) uvede na Štědrý den nejnavštěvovanější film loňského roku Anděl Páně 2, který v kinech vidělo 1,26...