Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ráj pro milovníky sladkého! Na Malé Americe budou kouzlit nejlepší brněnské cukrárny

 
úterý, 19. září 2017, 16:10

Deset předních brněnských cukráren, jejich nejlepší dezert a vaše chuťové buňky. Tak se dá ve zkratce popsat CakeFest 2017. V sobotu 23. 9. se totiž na Malé Americe bude konat souboj "sweetmasterů" o titul "Brno Best Cake". Rozhodčími budou sami návštěvníci, kteří všechny dezerty ochutnají. Takže není nad čím váhat.

Úkolem každého návštěvníka je ochutnat od každého soutěžícího jeden výrobek a následně hlasovat pro toho, jehož výrobek chutnal nejvíce. Každý návštěvník, který si zakoupí vstupenku, získá pouze jeden hlas.

K deseti dezertům navíc návštěvník obdrží kávu nebo čaj. Těšit se přitom můžete na cupcakeky, makronky, dorty, koláče ale i RAW dezerty! Kromě těch nejvymazlenějších dezertů se na návštěvníky těší Popupuli coffee se svými kávovými workshopy, dětský program a Skog kitchen, která se postará, aby si všechna bříška mohla odpočinout a dát si v průběhu degustace třeba dobrou polévku.

Ochutnávka všech 10 dezertů a čerstvá výběrová káva je v ceně vstupenky. Vstupenky zakoupíte na stránkách smsticket. Ale pozor! Vstupenek je pouze 500 kusů, tak neváhejte. A nebojte se sebou vzít i dět. Připraven je i program pro ně, včetně soutěží o sladké ceny.


Soutěžící Cakefestu 2017

Cupcakekárna (loňský výherce)

Království makronek

Cukrový krámek

Cukrárna Kolbaba

Secret od RAW

Cukrárna Tarta

Mlsná holka

Vařbuchty

Sladko

Kejky


 

Foto CakeFest | Zdroj CakeFest
 


 

Kam dál?

Brno už zná místa v centru, kde bude veřejná wifi zdarma

úterý, 19. září 2017, 15:49

Radní městské části Brno-střed schválili další dvě lokality pro veřejnou wifi v centru Brna. Se stávajícími třemi tak...

Výbuch ve Vyškově byl nešťastnou událostí. Zraněný je mimo ohrožení...

úterý, 19. září 2017, 15:30

Jeden člověk zemřel a jeden se zranil při dnešním výbuchu ve vojenské ubytovně Jugo ve Vyškově. Místo neštěstí je...

Ve vyškovském armádním areálu došlo k výbuchu, na místě je jeden mrtvý

úterý, 19. září 2017, 11:06

V armádním areálu ve Vyškově dnes dopoledne nastal výbuch, jeden člověk při něm zemřel a jeden se zranil. Místo je...

Legendární "Fáčko" slaví 30. narozeniny. Novinka na trhu tehdy vyšla...

úterý, 19. září 2017, 10:43

V sobotu tomu bylo 30 let, co vstoupila automobilka Škoda do nové epochy. Přesně 16. září 1987 představila na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V celém Německu se ráno zastavila dálková železniční doprava

V celém Německu se dnes ráno zastavila dálková železniční doprava. O tomto kroku, který by měl mít dopady i na spojení s Českem, rozhodla firma Deutsche Bahn (DB) kvůli stávce železničářů za vyšší platy. Rozsáhlá omezení jsou i v regionech, například po celém Bavorsku nebo v příměstské dopravě v Berlíně.

VIDEO: Miloš Zeman jako Albus Bumbal. Brněnští kouzelníci Orsava a Lovecká vytvořili další geniální video

Příběh Harryho Pottera zná celý svět. Věděli jste však, že mladý Harry zápasil o Kámen mudrců také v Česku? Jeho soupeřem nebyl nikdo jiný než Albus Bumbal, v českém podání s prezidentem Zemanem. Oblíbený brněnský filmař Michal Orsava spojil síly s talentovanou tvůrkyní Michaelou Loveckou a výsledkem je vtipem nadupané dílo, které má potenciál stát se dalším celorepublikovým virálem.

Čeští hokejisté si zahráli proti Tatarstánu, do zápasu nastoupil i prezident

Česká veteránská reprezentace se koncem prvního adventního týdne vypravila do Kazaně, více než milionové metropole Tatarstánu a jednoho z největších měst v evropské části Ruska. Tam odehrála přátelský zápas proti domácímu výběru, který byl sportovní kulisou k rusko – českému ekonomickému fóru.