Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ráj pro milovníky sladkého! Na Malé Americe budou kouzlit nejlepší brněnské cukrárny

 
úterý, 19. září 2017, 16:10

Deset předních brněnských cukráren, jejich nejlepší dezert a vaše chuťové buňky. Tak se dá ve zkratce popsat CakeFest 2017. V sobotu 23. 9. se totiž na Malé Americe bude konat souboj "sweetmasterů" o titul "Brno Best Cake". Rozhodčími budou sami návštěvníci, kteří všechny dezerty ochutnají. Takže není nad čím váhat.

Úkolem každého návštěvníka je ochutnat od každého soutěžícího jeden výrobek a následně hlasovat pro toho, jehož výrobek chutnal nejvíce. Každý návštěvník, který si zakoupí vstupenku, získá pouze jeden hlas.

K deseti dezertům navíc návštěvník obdrží kávu nebo čaj. Těšit se přitom můžete na cupcakeky, makronky, dorty, koláče ale i RAW dezerty! Kromě těch nejvymazlenějších dezertů se na návštěvníky těší Popupuli coffee se svými kávovými workshopy, dětský program a Skog kitchen, která se postará, aby si všechna bříška mohla odpočinout a dát si v průběhu degustace třeba dobrou polévku.

Ochutnávka všech 10 dezertů a čerstvá výběrová káva je v ceně vstupenky. Vstupenky zakoupíte na stránkách smsticket. Ale pozor! Vstupenek je pouze 500 kusů, tak neváhejte. A nebojte se sebou vzít i dět. Připraven je i program pro ně, včetně soutěží o sladké ceny.


Soutěžící Cakefestu 2017

Cupcakekárna (loňský výherce)

Království makronek

Cukrový krámek

Cukrárna Kolbaba

Secret od RAW

Cukrárna Tarta

Mlsná holka

Vařbuchty

Sladko

Kejky


 

Foto CakeFest | Zdroj CakeFest
 


 

Kam dál?

Brno už zná místa v centru, kde bude veřejná wifi zdarma

úterý, 19. září 2017, 15:49

Radní městské části Brno-střed schválili další dvě lokality pro veřejnou wifi v centru Brna. Se stávajícími třemi tak...

Výbuch ve Vyškově byl nešťastnou událostí. Zraněný je mimo ohrožení...

úterý, 19. září 2017, 15:30

Jeden člověk zemřel a jeden se zranil při dnešním výbuchu ve vojenské ubytovně Jugo ve Vyškově. Místo neštěstí je...

Ve vyškovském armádním areálu došlo k výbuchu, na místě je jeden mrtvý

úterý, 19. září 2017, 11:06

V armádním areálu ve Vyškově dnes dopoledne nastal výbuch, jeden člověk při něm zemřel a jeden se zranil. Místo je...

Legendární "Fáčko" slaví 30. narozeniny. Novinka na trhu tehdy vyšla...

úterý, 19. září 2017, 10:43

V sobotu tomu bylo 30 let, co vstoupila automobilka Škoda do nové epochy. Přesně 16. září 1987 představila na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Provozovatelé restaurací na letišti diskriminovali cizince

Většina obchodů a restaurací, které kontrolovala Česká obchodní inspekce na pražském letišti v Ruzyni, diskriminovala zákazníky mluvící jiným jazykem než česky a neinformovala spotřebitele o ceně výrobků. Vedle toho ani u jednoho ze šesti kontrolovaných prodejních automatů v odletových halách terminálů 1 a 2 inspektoři nezjistili žádné porušení zákona. Novinářům to dnes sdělil mluvčí ČOI Jiří Fröhlich.

Varnsdorf ukládá řidičům pokuty nezákonně, míní ombudsman

Ústecký krajský úřad toleruje protiprávní jednání Městského úřadu Varnsdorf. Alespoň to konstatuje ombudsman Anna Šabatová. Úřad totiž ukládá pokuty za překročení rychlosti na základě nezákonných důkazů od soukromého provozovatele radarů.

VIZUALIZACE: Jak bude vypadat Václavák po rekonstrukci? Vrátí se tramvaje a přibydou stromy

Radní pražského magistrátu během včerejšího jednání schválili návrh proměny Václavského náměstí. Aktuální návrh umožní vést tramvajovou trať horní částí náměstí a ve středu vytvořit promenádu pro pěší. Naopak v plánu zůstává rozšíření chodníků, nové stromořadí, samostatný pruh pro cyklisty a snížení počtu parkovacích míst.