Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Na brněnském výstavišti se představí elita tatérů z celého světa

 
středa, 13. září 2017, 06:30

Více než 150 tatérů z celého světa předvede své schopnosti na brněnském výstavišti. Nová akce nazvaná Tatoo Grand Prix dá 21. a 22. října prostor ostříleným mistrům i novým talentům. Jedním z cílů je představit kvalitní tetování jako umělecký směr v mnoha stylových podobách.

Zároveň chtějí pořadatelé přispět k dalšímu sblížení různých subkultur, které se utvářejí kolem tetování, graffitti nebo současné rokenrolové scény. Širší zaměření se odráží také v doprovodném programu.

Organizátoři pro návštěvníky chystají třeba koncerty, kabaretní představení a ukázky tance u tyče jako moderní pohybové disciplíny. V plánu je exhibice graffitti a street artu s mezinárodní účastí. Děti se mohou zúčastnit
tvůrčí dílny a ukázek graffitti.

Další důležitou součástí doprovodného programu bude přehlídka klasických i speciálně upravených vozidel označovaných jako hot rods, rat rods nebo café racers.

Soutěž tatérů se uskuteční v pavilonu H, návštěvníci tam musejí zaplatit vstupné. Tatéři se utkají ve 13 kategoriích, porota vybírala z 500 zájemců. Venkovní doprovodný program bude přístupný zdarma. Více informací pořadatelé průběžně zveřejňují na webu www.tattoograndprix.cz.
 

Foto Kuba Packo Tattoo | Zdroj ČTK
 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Starší muž odmítal uvěřit, že Brno není...

  • V Brně se pohřešuje mladá Slovenka. Neviděl...

  • Listopadový Ježíšek pro Brňáky! Turbomošt...

  • Pisárky čekají projekty za miliardu. Město...

 
 

Kam dál?

Adam Ondra: Stupeň 9c+ je budoucnost, mám spoustu jiných výzev. Teď se těším do Moravského krasu

pondělí, 11. září 2017, 16:20

Brněnský rodák Adam Ondra je v současnosti nejspíš největší lezeckou hvězdou světa. Za jediný rok stihl jako teprve...

Brno chce udělat z Veveří kvetoucí obchodní třídu. Zmizí z ní tranzitní doprava

pondělí, 11. září 2017, 16:10

Město dnes oficiálně představilo budoucí podobu ulice Veveří. Zásadní pro živoucí ulici, kde se dobře bydlí a dobře zde...

Masarykova univerzita otevírá na Moraváku první vegetariánskou a veganskou menzu

pondělí, 11. září 2017, 12:55

Nejen buchtičky s krémem nebo zeleninové rizoto čekají od pondělí 11. září v Akademické menze na Moravském náměstí pro...