Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Opilý muž zalarmoval policii i záchranku kvůli vodnímu kameni ve svém drinku. Myslel si, že to jsou drogy

 
pondělí, 4. září 2017, 10:13

Opilý a posléze i velmi arogantní dvaatřicetiletý muž  zaměstnal dnes v brzkých ranních hodinách policii i záchrannou službu. Před třetí hodinou volal na 158 s tím, že se nachází v baru a je mu nevolno, někdo mu prý objednal pití, ve kterém je neznámá látka, poté byl vulgární a zavěsil.

Operační důstojník se pokoušel oznamovateli dovolat, aby zjistil, kde se nachází, ten ovšem nezvedal telefon. Po čtvrt hodině se podařilo muže znovu zkontaktovat. V pozadí bylo slyšet, že  je v rušném podniku, kde probíhá veselá zábava.

Stěžoval si na bolest břicha a malátnost. Policisté nakonec zjistili, že se nachází v baru v centru města. Na místo dorazila hlídka i záchranka. Muž však nechtěl spolupracovat, choval se arogantně a při dechové zkoušce u něj přístroj ukázal přes dvě promile alkoholu.

„Policisté i lékař prohlédli označený nápoj a neznámou látku na dně sklenice vyhodnotili pouze jako částečky vodního kamene. Pán odmítal jakékoliv ošetření zdravotníků i další komunikaci s hlídkou. Policisté ho poučili o zneužívání tísňové linky a muži doporučili,  aby v případě nevolnosti navštívil nemocnici," uzavřela policejní mluvčí Andrea Cejnková.

Zdroj PČR
 


 

Kam dál?

Začíná školní rok. Na jižní Moravě nastupuje poprvé do školy silný...

pondělí, 4. září 2017, 09:59

Počet žáků jihomoravských základních škol v novém školním roce stoupne a překročí stotisícovou hranici. V minulém...

Co udělat pro to, aby byla cesta dětí do školy bezpečná?

neděle, 3. září 2017, 18:14

Děti nejsou zmenšenou kopií dospělých. Přemýšlejí a jednají jinak. Nepřeceňujme proto jejich schopnost bezpečně se...

Zimní stadion ve Vyškově je zvnějšku i zvnitřku vizuálně hotový

neděle, 3. září 2017, 17:53

Vyškovský zimní stadion je zvnějšku i zvnitřku vizuálně hotový, stavebníci pokračují se zázemím a technologiemi. Město...

Řidiče překvapil déšť, na začátku víkendu se bouralo dvojnásobně

sobota, 2. září 2017, 20:07

První zářijový den přinesl na jižní Moravě podle hasičských statistik dvojnásobný počet nehod oproti dlouhodobému...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Souzený zvukař tvrdí, že policie o protestu proti Zemanovi věděla předem

Zvukař Jaroslav Hensl, kterého zadržela policie kvůli narušení mítinku prezidenta Miloše Zemana, řekl dnes u soudu, že o formě protestu předem informoval policisty z útvaru na ochranu ústavních činitelů. Věřil tedy tomu, že nedělá nic nepovoleného. Hensl strávil přes dvě hodiny na policejní služebně poté, co hlasitě přehrál skladbu Modlitba pro Martu. Žalobou se domáhá toho, aby soud označil zásah jako nezákonný.

Podle Tvrdíka Slavia jedná o partnerství s arabským zájemcem

Fotbalová Slavia Praha by brzy mohla získat nového arabského sponzora. Předseda představenstva Jaroslav Tvrdík potvrdil, že červenobílí jednají s blíže neurčeným arabským zájemcem o generálním partnerství. Podle médií by mělo jít o zámožnou aerolinii Qatar Airways. Tvrdík zároveň uvedl, že menšinový vlastník klubu čínská firma CITIC počítá s tím, že nadále zůstane ve Slavii.

Zeman v dopise požádal čínského prezidenta o další spolupráci

Prezident Miloš Zeman ve středu v dopise požádal čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, aby pokračovaly projekty česko-čínské spolupráce. Zmínil například rozvoj přímých leteckých spojení mezi zeměmi nebo obnovení plnohodnotné kulturní spolupráce. Hrad informaci zveřejnil na webu. Zeman v dopise uvedl, že nemá pochopení pro konání pražských komunálních politiků a že česká vláda plně respektuje politiku jedné Číny.