Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Po devíti letech se do Brna vrací soutěž o nejkrásnější dívku Česka. Na jaké krásky se můžeme těšit?

 
pondělí, 7. srpna 2017, 13:00

Po devíti letech se volba Miss vrací do moravské metropole. O tom, kdo se stane nejkrásnější dívkou České republiky 2017, bude rozhodnuto v rámci finálového galavečera Česká Miss 2017 v brněnské DRFG Areně 23. září. Na volbě královny krásy se bude podílet jak veřejnost prostřednictvím hlasování, tak početná porota.

Finálový galavečer Česká Miss 2017 proběhne pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje Bohumila Šimka a  primátora statutárního města Brna Petra Vokřála. „Ženy hrají ve světě mnoho důležitých rolí. Jsou to milující přítelkyně, zodpovědné matky i chápavé babičky, ale také policistky, dobyvatelky vesmíru i sportovní moderátorky. Soutěž Česká Miss 2017 představí krásné, talentované dívky, které mohou v budoucnu změnit svět. Proto mě velmi těší, že se tato akce odehraje právě u nás v Brně,“ prohlásil primátor Brna Petr Vokřál.

Brno bude hostit nejen samotný finálový večer, ale i finálovou dvanáctku v týdnu před finále. Finalistky se před finále nezastaví a kromě pracovních povinností, focení, natáčení i několika módních přehlídek budou mít příležitost podívat se i na významné brněnské památky, aby druhé největší město České republiky lépe poznaly.

O hlavní tituly se bude bojovat až v září, ale boj o titul Česká Miss Online 2017 byl již vyhlášen. Osm týdnů mohou fanoušci na sociálních sítích hlasovat pro svoji favoritku a na oficiálním facebookovém a instagramovém profilu České Miss ji průběžně podporovat.

Brněnská DRFG Arena se dočká finálového galavečera 23.9.2017, kdy proběhne souboj o korunku královny krásy. Finálovým galavečerem bude provázet moderátor TV Nova a Evropy 2 Petr Říbal. Lístky jsou v prodeji na stránkách České Miss a v síti TicketPro.


Finalistky České Miss 2017


Jako mediální partner soutěže mám exkluzivní možnost pobavit se s finalistkami přímo na jejich přípravném kempu. Zeptejte se na cokoliv, co vás zajímá! Ptát se můžete od 13 do 17 hodin. 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Brně dnes otevřeli nejmodernější...

  • VIDEO: Brněnský autor virálních videí zase...

  • Památkáři zakročili. Mercedes musí z...

  • VIDEO: Školák vběhl přímo pod šalinu. Z...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Je fotovoltaika ekologická?

Jako obchodníka, který chce lidem nabízet skutečně smysluplné řešení, mě rozčiluje, že ačkoli...

Drbna

Glosa: Dočkáme se plateb kartou u dopravců přepravujících...

Lidé si stále více oblibují nákupy přes internet. Internetové obchody nemusí řešit vysoké fixní...

Drbna

DRBÁRNA: Extrovert na jevišti, doma kliďas. Frontman kapely...

Pohodlně se usaďte, připravte si popcorn a něco dobrého k pití. Jdeme na to! Na dnešní večer jsem...

Drbna
 

Kam dál?

Na Starém Brně vyroste centrum s tělocvičnou a mateřskou školkou. Projekt nově představuje výstava

pondělí, 7. srpna 2017, 11:27

Městská část Brno-střed plánuje v lokalitě Starého Brna u Pivovarské ulice vybudovat za 50 milionů korun...

Hurá na výlet! Brněnští senioři projedou krásná místa jižní Moravy

sobota, 5. srpna 2017, 10:23

Zaplatí stokorunu a mají celodenní program. Nenáročný, bezpečný, ohleduplný a přitom zábavný a poučný program. Spolek...

Povodí Moravy na 35 místech z 200 eviduje dosažení hranice sucha

sobota, 5. srpna 2017, 07:23

Státní podnik Povodí Moravy eviduje na 35 z 200 měřicích míst dosažení hranice sucha. Nejpostiženější je povodí Bečvy,...