Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Sportovní den Never Give Up ukáže Brňanům kouzlo fenoménu superfood

 
středa, 7. června 2017, 15:00

Co znamená jídlo označované termínem superfood? A v čem je opravdu super? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky, ba co víc - i ochutnávku, dostanete v rámci sportovního dne Never Give Up. Za konceptem sportovního dne s cvičením všeho druhu, který se uskuteční v neděli 18.6. v líšeňském Mariánském údolí, stojí společnost HARERA Life, eshop s produkty RAW a BIO stravy.

Harmonie. Relax. Radost. To vše chce lidem přinášet internetový obchod HARERA, který nabízí více jak 800 produktů od kosmetiky po doplňky stravy. Vše z přírodních látek. „V současné době mám na eshopu cca 800 produktů, které se stále rozšiřují o spoustu novinek, jako je například lyofilizované ovoce, BIO aktivní mořský kolagen, černý sezam, březovou mízu či kokosovou vodu,"  uvedla spoluzakladatelka společnosti Hana Machalová.

Základem sortimentu HARERA jsou však tzv. superpotraviny. Právě s nimi se mohou návštěvníci setkat na sportovním dni Never Give Up. „Chtěla bych lidem přiblížit pojem superfood, ukázat jak opravdu tyto dobrůtky chutnají a také vypadají. Zároveň si budou lidé moci po celý den vyzkoušet různé druhy cvičení. Čekají nás zajímavé ochutnávky i od místních firem a také networking v příjemné atmosféře," prozradila Machalová.

 

Co jsou tedy superpotraviny zač? Obecně se jedná o potraviny potr či potravinové doplňky výjimečné svým obsahem živin důležitých pro lidský organismus nebo působením na něj. „Díky dřívějším drsným podmínkám, které se vyskytovaly například v pralesech, pouštích nebo nadmořských výškách v sobě musely plodiny své živiny co nejvíce zadržovat, aby si zajistili své přežití. Tento proces měl za následek udržení neskutečně velkého množství látek, které mají léčivý charakter a až abnormální množství nutričních hodnot. A tak se zrodily superfoods," vysvětlila Machalová.

Super jídlo, super sporty, super neděle! Více o akci Never Give Up najdete na facebookové události či stránkách HARERA Life.

Napsal Brněnská Drbna | PR text
 


 

Kam dál?

Nová výstava v Brně přibližuje americký venkov v době hospodářské...

středa, 7. června 2017, 10:27

Stovku fotografií z doby americké hospodářské krize, známých pod názvem Farm Security Administration, mohou návštěvníci...

Brno má akční plán, jak zlepšit kvalitu ovzduší

středa, 7. června 2017, 08:41

Radní Brna v úterý schválili akční plán pro zlepšení kvality ovzduší. Obsahuje dvacítku opatření. Hlavními čtyřmi úkoly...

Staveniště nového sálu zažilo svůj první opravdový koncert

úterý, 6. června 2017, 16:15

Ze stavební jámy v místech, kde má vyrůst nový brněnský koncertní sál, se dnes ozvaly tóny skladby Bugatti step od...

Špičky oboru z celého světa v Brně. Hvězdárna hostí soutěžní festival...

úterý, 6. června 2017, 13:26

Špička v oboru tvorby digitálních pořadů pro digitária z celého světa se sejde a zasoutěží v Brně. Tři desítky filmů...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Šedá ekonomika podle většiny Čechů brzdí ekonomický růst. Jak s problémem bojují města?

Pojem šedá ekonomika se v médiích objevuje v posledních letech čím dál častěji. Co si ale pod tímto pojmem představit a jak s touhle temnou stránkou ekonomiky bojují česká města? Na to se zeptala redakce Drbny v malém průzkumu.

(NE)OBYČEJNÍ: Slýchávám, že v Olomouci je to pomalý a v hajzlu. Všechno to špatný si ale každý nosí v sobě, říká režisér Vít Hradil

Vít Hradil je rodilý Olomoučák, už dlouhou dobu ale pravidelně cestuje za prací na různá místa v republice i do zahraničí. Společným jmenovatelem jeho práce je film – Vít se totiž živí jako režisér, kameraman či střihač. Jak se ke své práci dostal a ačkoli je neustále kvůli práci mimo Olomouc, co ho táhne zpátky do svého rodného města?

PRŮZKUM: Důvěra Rusů v Putina klesla nejníže od roku 2006

Důvěra v prezidenta Vladimira Putina klesla na nejnižší úroveň za posledních 13 let, tvrdí průzkum státní agentury VCIOM. Ruskému prezidentovi podle něj věří pouze 33,4 procent respondentů, což je oproti prosinci pokles o více než dvě procenta. Informoval o tom dnes deník The Moscow Times. Jedná se již o druhý průzkum po novém roce, který signalizuje snížení důvěry Rusů vůči Putinovi.