Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Brně se otevřelo největší centrum léčby neplodnosti v Česku

 
sobota, 15. října 2016, 00:03

V Brně Bohunicích je nově otevřené největší centrum zabývající se léčbou neplodnosti v Česku. Klinika REPROMEDA se již 17 let zabývá asistovanou reprodukcí a preimplantační genetickou diagnostikou a nyní se přesunula do nových prostor Biology Parku.

 

Klinika v rámci léčby neplodnosti nabízí nejmodernější metody a technologie. „Jen do přístrojového vybavení, které nám umožní kontinuální sledování vyvíjejících se embryí a do přístrojů umožňujících provedení genetického screeningu a vyšetření embryí ještě před jejich přenosem do dělohy, jsme za poslední období investovali přes patnáct milionů korun. Obě metody zvyšují úspěšnost léčby neplodnosti,“ uvádí ředitelka centra MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Kromě technického vybavení centrum zvyšuje i svou kapacitu. „Větší prostory nám umožní ročně provést až dva tisíce cyklů IVF, což je jednou tolik, než jsme byli schopni pokrýt do nynějška,“ dodává lékařka.

Zajímavostí je, že nové prostory centra jsou navržené v duchu čínské filozofie Feng shui směřující k navození celkové rovnováhy těla. REPROMEDA navíc nabízí svým pacientům i alternativní přístupy jako je akupunktura nebo Tradiční čínská medicína, které jsou vhodným doplňkem metod moderní západní medicíny. „Pro klienty je důležité nejen to, že jsou v péči odborníků, ale důležitá i jejich psychická pohoda a vyrovnanost. I to má samozřejmě pozitivní dopad na zdárný průběh léčby,“ vysvětluje ředitelka MUDr. Veselá.

Klinika Repromeda je ryze česká společnost, patřící mezi významné české společnosti a v rámci Brna je významnou zdravotnickou institucí. Společnost zaměstnává 60 zaměstnanců a staví na rodinné tradici. Zakladateli a majiteli kliniky Repromeda jsou MUDr. Jan Veselý, CSc. a MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Tisková zpráva

 

 


 

Kam dál?

Moravský Krumlov nechal zpracovat projekt na opravu zámku

pátek, 14. října 2016, 23:45

Moravský Krumlov po červnové koupi zámku zadal zakázku, jejíž vítěz pracuje na projektu jeho oprav. Jiná firma pro...

Na třiadvacetiletého muže na Brněnsku spadl strom, na místě zemřel

pátek, 14. října 2016, 15:27

Na třiadvacetiletého muže spadl dnes před polednem u Skaličky na Brněnsku strom, muž muž na místě zemřel. ČTK o...

Počet nových případů žloutenky na jižní Moravě znovu narůstá

pátek, 14. října 2016, 14:56

V Jihomoravském kraji znovu narůstá počet nově nakažených žloutenkou. Za poslední týden přibylo 25 případů, sdělila...

Inspekce zadržela 3,5 tuny želé kuliček pro přípravu Bubble tea,...

čtvrtek, 13. října 2016, 20:06

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zadržela tři a půl tuny želé kuliček pro přípravu nápoje zvaného...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • PŘEHLEDNĚ: Jak se změní ceny MHD od 1. září?...

  • Riviéra láme rekordy. Na největší koupaliště...

  • Brněnský policista odmítl úplatek v...

  • V autě už nebudou povinné náhradní žárovky a...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

(NE)OBYČEJNÍ: Díky Beátce máme spokojenější život, říkají Eliška s Daliborem

Eliška s Daliborem jsou (Ne)obyčejný pár z Českých Budějovic. Před necelými třemi lety se jim narodila dcera Beátka. Není to úplně typické dítě. Má totiž Treacher-Collins syndrom. Že je určitým způsobem jiná, byste ale, nebýt deformace obličeje, ani nepoznali. Je to veselá, chytrá holka, která si ráda hraje a občas rodičům brnká na nervy.

VIDEO: Na D11 se děly věci. Téměř třicet vozidel na dálnici v běžném provozu couvalo, někteří řidiči jeli i v protisměru

Včera kolem 18. hodiny se na D11 ve směru z Hradce Králové do Prahy u exitu na 68. kilometru děly věci. Téměř třicet vozidel v běžném provozu na dálnici couvalo, nebo se otáčelo, či dokonce jelo v protisměru. Událostí se zabývají policisté z dálničního oddělení Pravy.

OČIMA HASIČE: Řidič zůstal po autonehodě zaklíněný za volantem. Hasiči ho museli vystříhat

K závažné dopravní nehodě na 173. kilometru D1 vyjížděly ve středu odpoledne hasičské jednotky. Mikrobus plný lidí zezadu narazil do kamionu. Řidič auta zůstal zaklíněný za volantem. Hasiči ho musel z automobilu vyprostit. Při nehodě se zranilo šest lidí, dva z toho těžce. Jedním z nich byl právě řidič dodávky.