Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Brně se otevřelo největší centrum léčby neplodnosti v Česku

 
sobota, 15. října 2016, 00:03

V Brně Bohunicích je nově otevřené největší centrum zabývající se léčbou neplodnosti v Česku. Klinika REPROMEDA se již 17 let zabývá asistovanou reprodukcí a preimplantační genetickou diagnostikou a nyní se přesunula do nových prostor Biology Parku.

 

Klinika v rámci léčby neplodnosti nabízí nejmodernější metody a technologie. „Jen do přístrojového vybavení, které nám umožní kontinuální sledování vyvíjejících se embryí a do přístrojů umožňujících provedení genetického screeningu a vyšetření embryí ještě před jejich přenosem do dělohy, jsme za poslední období investovali přes patnáct milionů korun. Obě metody zvyšují úspěšnost léčby neplodnosti,“ uvádí ředitelka centra MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Kromě technického vybavení centrum zvyšuje i svou kapacitu. „Větší prostory nám umožní ročně provést až dva tisíce cyklů IVF, což je jednou tolik, než jsme byli schopni pokrýt do nynějška,“ dodává lékařka.

Zajímavostí je, že nové prostory centra jsou navržené v duchu čínské filozofie Feng shui směřující k navození celkové rovnováhy těla. REPROMEDA navíc nabízí svým pacientům i alternativní přístupy jako je akupunktura nebo Tradiční čínská medicína, které jsou vhodným doplňkem metod moderní západní medicíny. „Pro klienty je důležité nejen to, že jsou v péči odborníků, ale důležitá i jejich psychická pohoda a vyrovnanost. I to má samozřejmě pozitivní dopad na zdárný průběh léčby,“ vysvětluje ředitelka MUDr. Veselá.

Klinika Repromeda je ryze česká společnost, patřící mezi významné české společnosti a v rámci Brna je významnou zdravotnickou institucí. Společnost zaměstnává 60 zaměstnanců a staví na rodinné tradici. Zakladateli a majiteli kliniky Repromeda jsou MUDr. Jan Veselý, CSc. a MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Tisková zpráva

 

 


 

Kam dál?

Moravský Krumlov nechal zpracovat projekt na opravu zámku

pátek, 14. října 2016, 23:45

Moravský Krumlov po červnové koupi zámku zadal zakázku, jejíž vítěz pracuje na projektu jeho oprav. Jiná firma pro...

Na třiadvacetiletého muže na Brněnsku spadl strom, na místě zemřel

pátek, 14. října 2016, 15:27

Na třiadvacetiletého muže spadl dnes před polednem u Skaličky na Brněnsku strom, muž muž na místě zemřel. ČTK o...

Počet nových případů žloutenky na jižní Moravě znovu narůstá

pátek, 14. října 2016, 14:56

V Jihomoravském kraji znovu narůstá počet nově nakažených žloutenkou. Za poslední týden přibylo 25 případů, sdělila...

Inspekce zadržela 3,5 tuny želé kuliček pro přípravu Bubble tea,...

čtvrtek, 13. října 2016, 20:06

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zadržela tři a půl tuny želé kuliček pro přípravu nápoje zvaného...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích?

Reklamace patří k nejčastěji uplatňovaným a také nejdůležitějším spotřebitelským právům. Pravidla pro uplatňování takzvaných práv z vadného plnění však nejsou jednoduchá a zákazníci v nich často tápou. S jakými omyly se ve spotřebitelské poradně dTestu nejčastěji setkávají?

Sněhový Krakonoš je letos v Jilemnici bez kalhot a kabátu

Jednoho z největších sněhových Krakonošů za poslední léta vytvořil výtvarník Josef Dufek se dvěma pomocníky na náměstí v krkonošské Jilemnici. Na výšku má mezi sedmi a osmi metry. Od svých předchůdců se liší i tím, že je "nahý", jen s botami. „Nemá pumpky ani kabát, řekl Dufek.

Knihy ruských autorů nabízejí Čechům „alternativní pravdu“. Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina?

V České republice vloni vyšlo přes patnáct tisíc knižních titulů. V záplavě nově vydané literatury se texty ruských autorů zaměřených na specifický výklad moderní historie ztrácejí. Přesto stojí za pozornost. Takto na sebe například v pražských ulicích polepenými tramvajemi upozorňuje kniha Nikolaje Viktoroviče Starikova „Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina“.