Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Brně se otevřelo největší centrum léčby neplodnosti v Česku

 
sobota, 15. října 2016, 00:03

V Brně Bohunicích je nově otevřené největší centrum zabývající se léčbou neplodnosti v Česku. Klinika REPROMEDA se již 17 let zabývá asistovanou reprodukcí a preimplantační genetickou diagnostikou a nyní se přesunula do nových prostor Biology Parku.

 

Klinika v rámci léčby neplodnosti nabízí nejmodernější metody a technologie. „Jen do přístrojového vybavení, které nám umožní kontinuální sledování vyvíjejících se embryí a do přístrojů umožňujících provedení genetického screeningu a vyšetření embryí ještě před jejich přenosem do dělohy, jsme za poslední období investovali přes patnáct milionů korun. Obě metody zvyšují úspěšnost léčby neplodnosti,“ uvádí ředitelka centra MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Kromě technického vybavení centrum zvyšuje i svou kapacitu. „Větší prostory nám umožní ročně provést až dva tisíce cyklů IVF, což je jednou tolik, než jsme byli schopni pokrýt do nynějška,“ dodává lékařka.

Zajímavostí je, že nové prostory centra jsou navržené v duchu čínské filozofie Feng shui směřující k navození celkové rovnováhy těla. REPROMEDA navíc nabízí svým pacientům i alternativní přístupy jako je akupunktura nebo Tradiční čínská medicína, které jsou vhodným doplňkem metod moderní západní medicíny. „Pro klienty je důležité nejen to, že jsou v péči odborníků, ale důležitá i jejich psychická pohoda a vyrovnanost. I to má samozřejmě pozitivní dopad na zdárný průběh léčby,“ vysvětluje ředitelka MUDr. Veselá.

Klinika Repromeda je ryze česká společnost, patřící mezi významné české společnosti a v rámci Brna je významnou zdravotnickou institucí. Společnost zaměstnává 60 zaměstnanců a staví na rodinné tradici. Zakladateli a majiteli kliniky Repromeda jsou MUDr. Jan Veselý, CSc. a MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.

Tisková zpráva

 

Kam dál?

Moravský Krumlov nechal zpracovat projekt na opravu zámku

pátek, 14. října 2016, 23:45

Moravský Krumlov po červnové koupi zámku zadal zakázku, jejíž vítěz pracuje na projektu jeho oprav. Jiná firma pro...

Na třiadvacetiletého muže na Brněnsku spadl strom, na místě zemřel

pátek, 14. října 2016, 15:27

Na třiadvacetiletého muže spadl dnes před polednem u Skaličky na Brněnsku strom, muž muž na místě zemřel. ČTK o...

Počet nových případů žloutenky na jižní Moravě znovu narůstá

pátek, 14. října 2016, 14:56

V Jihomoravském kraji znovu narůstá počet nově nakažených žloutenkou. Za poslední týden přibylo 25 případů, sdělila...

Inspekce zadržela 3,5 tuny želé kuliček pro přípravu Bubble tea,...

čtvrtek, 13. října 2016, 20:06

Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI) zadržela tři a půl tuny želé kuliček pro přípravu nápoje zvaného...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Brno je pátým nejlepším studentským městem...

  • Holčička si v Brně hrála na dětském hřišti a...

  • Kvůli opravě tramvajových tratí nepojede...

  • Muži ztrácejí zájem o sex, podle urologa se...

 
 

O čem píše Drbna.cz

Chebsko znovu zasáhlo v noci zemětřesení, lidé ho cítili

Lidé na Chebsku a okolí v noci na dnešek opět zažili zemětřesení. Nejsilnější otřesy přišly před půlnocí a přesáhly magnitudo čtyři, vyplývá z údajů automatických měřicích stanic. Zemětřesný roj trvá na Chebsku dva týdny, zemětřesení z noci na dnešek bylo ale pravděpodobně letošní nejsilnější.

Maturitu z češtiny i matematiky zvládlo letos méně studentů

U maturity z češtiny i matematiky uspělo letos méně studentů než loni. Didaktický test z češtiny nezvládlo letos 10,4 procent maturantů, tedy o 0,7 procentního bodu víc než loni. Přibývá tak středoškoláků, kteří tuto zkoušku napoprvé nezvládnou. Z matematiky propadlo 22,3 procenta maturantů, což je o 0,6 procentního bodu víc než loni. Zůstává tak nejméně úspěšným předmětem v maturitních testech. Vyplývá to z tiskové zprávy s výsledky didaktických testů.

Vedl Vídeň šestkrát déle než Krnáčová Prahu. Beru občany vážně, říká úspěšný starosta Häupl

Praha není Vídeň. A ani dlouho nebude. Zatímco rakouská metropole byla letos už podeváté v řadě vyhlášena celosvětově nejlepším městem pro život, Praha se umístila na 69. místě. Inspiraci nabízí v exkluzivním rozhovoru pro HlídacíPes.org legendární vídeňský starosta Michael Häupl, který tento týden odejde po 24 letech z úřadu.