Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbna radí, kam v týdnu vyrazit #14

 
pondělí, 29. srpna 2016, 14:59

Konec prázdnin? Nesmutněte. Pár teplých dnů i večerů nám ještě zbývá a byla by škoda je promrhat doma u televize. Tento týden můžete vyrazit na koncert či potěšit vaše chuťové buňky.

Vytáhnout v pátek chlapa do centra na nákupy nebude těžké, pokud mu ovšem slíbíte, že se půjde přes Zelný trh. A v sobotu zakončíme tento týden pořádně zostra.  

Aby nás první zářijový den nevytrhl z prázdninové pohody příliš drsně, večer ve čtvrtek 1. září bude v Metro Music Baru hrát česká kapela TataBojs. Snad to, že během prázdninových měsíců stačí před prací pár hodin spánku, platí ještě i na první zářijový den. Spoléhám na to.

V pátek 2. září můžeme si udržet hladinku díky festivalu malých pivovarů. Na Zelném trhu se představí osm značek piva, kterého mohou návštěvníci ochutnat. Mohou se těšit i na ukázku vaření piva a prohlédnout si zařízení potřebná k přípravě naší národní pýchy. Bude zde i něco k zakousnutí, což je na pivním festivalu podle mě nutností. Budou utopenci? Pivní sláma? Kdo ví…

Týden zakončíme pořádně zostra, na festivalu Chillibraní. Pátý ročník vychází na sobotu 3. září, milovníci pálivého jídla se setkají znova na koupališti Riviéra. V soutěži Chilližrout se ukáže, kdo má opravdu plechový čumák, dále se můžete těšit na kuchařské show a pro děti je také přichystaný program. Na Riviéře večer odehraje koncert písničkář XavierBaumax. A pokud by vám bylo pálivého málo, tak rozhodně nevynechejte ohňovou show. Slabší kusy si mohou chladit jazyk u stánku s pivem některého z pivovarů.

Napsal(a) Aneta Krikelová
 


 

Kam dál?

Kam volat a jak komunikovat se záchrannou službou?

pondělí, 29. srpna 2016, 09:02

Včasné přivolání odborné pomoci po vážné nehodě může rozhodnout o lidském životě. Celých 11 procent evropských řidičů...

Brněnské muzeum digitalizuje a zpřístupní Mendelovy spisy

pondělí, 29. srpna 2016, 08:57

Digitalizaci a následné zpřístupnění spisů zakladatele genetiky Gregora Johanna Mendela chystá v příštích letech...

Oprava vnitřku Janáčkova divadla si vyžádá 600 milionů korun

pondělí, 29. srpna 2016, 08:52

Další etapa rekonstrukce Janáčkova divadla v Brně si vyžádá v příštích dvou letech přibližně 600 milionů korun. Projekt...

Brno jedná o napojení na lesní cyklostezku SingleTrail

pátek, 26. srpna 2016, 16:46

V pondělí 29. srpna se v rámci návštěvy ministra zemědělství Mariana Jurečky uskuteční v Mariánském údolí setkání s...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Facebook zavřel manipulativní účty skrytě napojené na Rusko

Firma Facebook odstranila několik stovek stránek, účtů a skupin napojených na Rusko, které se na sociálních sítích facebook a instagram pod skrytou identitou dopouštěly manipulací. Společnost to dnes oznámila na svých webových stránkách. Zrušené účty byly podle jejího vyjádření skrytě napojeny na ruskou státní propagandistickou agenturu Sputnik.

Mám se vrátit do Číny? přemítá český podnikatel. Řeší trest smrti pro Kanaďana i kauzu Huawei

Zděšení bylo první pocit, který mne napadl, když jsem si prvně přečetl o rozhodnutí soudu ve městě Dalian, píše v autorském textu pro HlídacíPes.org Tomáš Hülle. Právník, publicista a zakladatel společnosti European Centre For Career Education Čínu pravidelně v posledních deseti letech pracovně navštěvuje.

Soud vynese rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim

Krajský soud v Hradci Králové by měl dnes odpoledne vynést rozsudek ve sporu o autorství loga hodinek Prim. U soudu proti sobě stojí firmy Elton hodinářská z Nového Města nad Metují a MPM-Quality z Frýdku-Místku, které o značku Prim vedou dlouholetý spor.