Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbna radí, kam v týdnu vyrazit #7

 
neděle, 10. července 2016, 21:16

V letních měsících potkáte mnohem více usměvavých tváří než po zbytek roku. Tak by byla škoda zůstat u vážné opery, když můžete zažít netradiční divadlo, které ještě přidá na dobré náladě. Na konci tohoto týdne máme akci, kterou každý rok vyhlíží nejen brňáci ale i přespolní.

Doporučuji přes týden chytat bronz na koupalištích a relaxovat, abyste byli na víkend čilí a vydrželi co nejdéle. Máte plné zuby divadel, kde je předem jasný konec? Nebaví vás klasiky, které se z učebnic literatury přenesou na jeviště? Při návštěvě improdivadla budete zároveň divákem i režisérem.

V úterý 12. července se v Café Práh odehraje jedno z takových představení. Vystoupí zde brněnská komička Alžběta Jelínková se svou show One Wonderwomen a herci z divadla Impro Džow. Je na vás, jaký děj se bude odehrávat na jevišti, a vsadím se, že vy i herci budete koncem představení překvapeni.

To že RAW strava není jen o vodě, vzduchu a spoustě divných věcí, které nevypadají k jídlu, vás přesvědčí 16. července Food park v prostorách Malé Ameriky. Na sobotní večer bude potřeba spousta energie a uznejte samy, po guláši od mamky radši zamíříte trávit do postele než na taneční parket. Tak si dopřejte změnu jídelníčku, která vás nakopne a dodá energii po zbytek dne, večera a možná i rána…

Sobotu 16. července mají v kalendáři zakroužkovanou milovníci taneční hudby. Protože legendární PRIGL festival bude po roce opět v prostorách Autokempu Obora v blízkosti Brněnské přehrady. Program slibuje hudbu až do časných hodin. Kemp pojme až pět tisíc návštěvníků. Tak co? Budete jedním z nich?

Napsal(a) Aneta Krikelová
 


 

Kam dál?

Aplikace, které byste měli mít v mobilu, než odjedete na dovolenou

neděle, 10. července 2016, 14:13

Chystáte se na dovolenou? Připravte na ni i váš chytrý telefon! Vytipovali jsme pro vás pár aplikací, které se vám...

Děvče, jež ve čtvrtek v Brně vypadlo s matkou ze 7.patra, zemřelo

pátek, 8. července 2016, 12:09

Šestiletá dívka, která ve čtvrtek v Brně-Kohoutovicích vypadla spolu s matkou z okna z bytu ze sedmého patra, v...

Na muže na Hodonínsku se převrátil malotraktor, muž na místě zemřel

pátek, 8. července 2016, 11:27

Na muže u Strážnice na Hodonínsku se ve svahu v rekreační oblasti Mlýnky převrátil malotraktor, muž na místě zemřel....

Radnice schválila rekonstrukci parku na Moravském náměstí

pátek, 8. července 2016, 06:53

Radní městské části Brno-střed na svém jednání schválili návrh záměru architektonicko-urbanistické a krajinářské...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích?

Reklamace patří k nejčastěji uplatňovaným a také nejdůležitějším spotřebitelským právům. Pravidla pro uplatňování takzvaných práv z vadného plnění však nejsou jednoduchá a zákazníci v nich často tápou. S jakými omyly se ve spotřebitelské poradně dTestu nejčastěji setkávají?

Sněhový Krakonoš je letos v Jilemnici bez kalhot a kabátu

Jednoho z největších sněhových Krakonošů za poslední léta vytvořil výtvarník Josef Dufek se dvěma pomocníky na náměstí v krkonošské Jilemnici. Na výšku má mezi sedmi a osmi metry. Od svých předchůdců se liší i tím, že je "nahý", jen s botami. „Nemá pumpky ani kabát, řekl Dufek.

Knihy ruských autorů nabízejí Čechům „alternativní pravdu“. Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina?

V České republice vloni vyšlo přes patnáct tisíc knižních titulů. V záplavě nově vydané literatury se texty ruských autorů zaměřených na specifický výklad moderní historie ztrácejí. Přesto stojí za pozornost. Takto na sebe například v pražských ulicích polepenými tramvajemi upozorňuje kniha Nikolaje Viktoroviče Starikova „Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina“.