Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbna radí, kam v týdnu vyrazit #7

 
neděle, 10. července 2016, 21:16

V letních měsících potkáte mnohem více usměvavých tváří než po zbytek roku. Tak by byla škoda zůstat u vážné opery, když můžete zažít netradiční divadlo, které ještě přidá na dobré náladě. Na konci tohoto týdne máme akci, kterou každý rok vyhlíží nejen brňáci ale i přespolní.

Doporučuji přes týden chytat bronz na koupalištích a relaxovat, abyste byli na víkend čilí a vydrželi co nejdéle. Máte plné zuby divadel, kde je předem jasný konec? Nebaví vás klasiky, které se z učebnic literatury přenesou na jeviště? Při návštěvě improdivadla budete zároveň divákem i režisérem.

V úterý 12. července se v Café Práh odehraje jedno z takových představení. Vystoupí zde brněnská komička Alžběta Jelínková se svou show One Wonderwomen a herci z divadla Impro Džow. Je na vás, jaký děj se bude odehrávat na jevišti, a vsadím se, že vy i herci budete koncem představení překvapeni.

To že RAW strava není jen o vodě, vzduchu a spoustě divných věcí, které nevypadají k jídlu, vás přesvědčí 16. července Food park v prostorách Malé Ameriky. Na sobotní večer bude potřeba spousta energie a uznejte samy, po guláši od mamky radši zamíříte trávit do postele než na taneční parket. Tak si dopřejte změnu jídelníčku, která vás nakopne a dodá energii po zbytek dne, večera a možná i rána…

Sobotu 16. července mají v kalendáři zakroužkovanou milovníci taneční hudby. Protože legendární PRIGL festival bude po roce opět v prostorách Autokempu Obora v blízkosti Brněnské přehrady. Program slibuje hudbu až do časných hodin. Kemp pojme až pět tisíc návštěvníků. Tak co? Budete jedním z nich?

Napsal(a) Aneta Krikelová
 


 

Kam dál?

Aplikace, které byste měli mít v mobilu, než odjedete na dovolenou

neděle, 10. července 2016, 14:13

Chystáte se na dovolenou? Připravte na ni i váš chytrý telefon! Vytipovali jsme pro vás pár aplikací, které se vám...

Děvče, jež ve čtvrtek v Brně vypadlo s matkou ze 7.patra, zemřelo

pátek, 8. července 2016, 12:09

Šestiletá dívka, která ve čtvrtek v Brně-Kohoutovicích vypadla spolu s matkou z okna z bytu ze sedmého patra, v...

Na muže na Hodonínsku se převrátil malotraktor, muž na místě zemřel

pátek, 8. července 2016, 11:27

Na muže u Strážnice na Hodonínsku se ve svahu v rekreační oblasti Mlýnky převrátil malotraktor, muž na místě zemřel....

Radnice schválila rekonstrukci parku na Moravském náměstí

pátek, 8. července 2016, 06:53

Radní městské části Brno-střed na svém jednání schválili návrh záměru architektonicko-urbanistické a krajinářské...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • PŘEHLEDNĚ: Jak se změní ceny MHD od 1. září?...

  • Riviéra láme rekordy. Na největší koupaliště...

  • Brněnský policista odmítl úplatek v...

  • V autě už nebudou povinné náhradní žárovky a...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Norský protiimigrační politik má vztah s o 30 let mladší Íránkou

Norsko žije skandálem kolem bývalého ministra za protiimigrační a populistickou Pokrokovou stranu Pera Sandberga, který má poměr s o 30 let mladší íránskou přistěhovalkyní. Politik, který před třemi dny odstoupil z čela ministerstva pro rybolov, přitom doposud hlásal, že míšení ras, kultur a náboženství je v Norsku nepřípustné, pokud se má v zemi zachovat mír.

Elektřina načerno? Může se stát, že kradete energii, i když o tom nevíte

Krást se nemá. Za neoprávněný neboli černý odběr energií však můžete nést odpovědnost, i když elektřinu nebo plyn odeberete bez zaplacení zcela neúmyslně, nevědomě a bez vlastního zavinění. Co všechno se považuje za neoprávněný odběr? 
A co vám v takové situaci hrozí?

VIDEO: Brňance se do obýváku nastěhovalo více než 160 netopýrů

Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se včera odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli. Podle telefonátu na linku 156 se v bytě sedmaosmdesátileté ženy usídlili netopýři a nově objevený úkryt nechtěli za žádnou cenu opustit. Přivolaná hlídka nevěřila svým očím. Do ložnice v nejvyšším patře panelového domu se nastěhovalo víc než 160 netopýrů hvízdavých.