Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Letní koupaliště Riviéra a Zábrdovice zahajují sezónu

 
pondělí, 30. května 2016, 16:27

V letošním roce otevírají Koupaliště Riviéra a Letní koupaliště Zábrdovice první sobotu v měsíci červnu – 4. 6. 2016. Aquapark Kohoutovice otevřel střešní bazén již 15. 5. 2016.

Na letošní návštěvníky se připravují brněnská letní koupaliště Riviéra i Zábrdovice. Jejich otevření se chystá v sobotu 4. června.

Koupaliště Zábrdovice nabízí pro celou rodinu k vodním hrátkám ojedinělé brněnské atrakce v podobě vlnobití nebo tobogánu dlouhého 73 metrů, Vedle tří venkovních bazénů zde najdou děti na dětském hřišti houpačky, průlezky, kreslící tabule či pískoviště s jemným plážovým pískem. Rodiče uvítají hřiště blízko občerstvení, takže mohou mít děti stále pod dohledem. Návštěvníci si zde mohou zahrát beachvolejbal, badminton, minigolf, ping-pong, kuželky či pétanque.

Pokračovat budeme v loňské novince, ranní dvouhodinovce kondičního plávání,“ podotýká Martin Mikš, generální ředitel společnosti STAREZ – SPORT, a. s., která městská sportoviště provozuje.

Koupaliště Riviéra také dokončuje přípravné práce – čištění bazénového koryta, napouštění vody, kontrola technologie a úpravu okolí bazénů. Areál je vyhledávaným místem především pro své malebné prostředí v údolí řeky Svratky. Kaskáda tří bazénů vybudovaná uměle v přírodním říčním korytě v celkové délce 390 metrů představuje výjimečný komplex. Nechybí zde dětské hřiště se skluzavkou a houpačkami, občerstvení a také 4 hřiště na beachvolejbal, badminton nebo ping-pong.

Letos poprvé se Brňané mohou v letních měsících pobavit i přiučit v přilehlém Areálu dopravní výchovy. Pro aktivní sportovní nadšence jsou připravena odpoledne s různorodou nabídkou cvičení – trampolínky, kruhový trénink a pro děti animační program plný soutěží a her. Pro děti jsme na koupališti připravili letní příměstské tábory.

Plavečtí trenéři se budou dětem věnovat v bazénu i na suchu. Čeká je i výuka angličtiny nebo výlety na přehradu,“ pozvala děti vedoucí koupaliště Blanka Kytlicová.

Dne 15. 5. 2016 zahájil letní koupání Aquapark Kohoutovice otevřením střešního bazénu. Vedle vnitřního bazénu s tobogánem, saunou a posilovnou láká návštěvníky na koupání v otevřeném střešním bazénu. Na terase jsou k dispozici polohovatelná lehátka se slunečníky a občerstvení, kde lze využít k placení čipové hodinky. Otevřeno bude v v průběhu prázdnin v rozsahu 8:30 h – 20:45 h.

Zbroj: Brno.cz

 


 

Kam dál?

SENIOR BUS vyráží do ulic

pondělí, 30. května 2016, 16:24

Od 1. června 2016 spustí Dopravní podnik města Brna ve spolupráci s Odborem sociální péče Magistrátu města Brna novou...

Mámou v Brně! Zaostřeno na: dětské kavárny

pondělí, 30. května 2016, 08:32

Jsem máma dvou malých kluků. A moje „maminkovská role“ je pro mě opravdu velmi zasádní – a prioritní. Jsem tedy v první...

Letní Brněnský vývar se poprvé uskuteční pod širým nebem a vítěz...

pondělí, 30. května 2016, 08:24

Crowdfundingová akce Brněnský vývar vyhlásila další výzvu pro brněnské projekty se společenským přesahem a ve svém...

Kaskadéři v Brně otevřeli nové centrum. Lákají veřejnost i filmaře

neděle, 29. května 2016, 19:54

Areál bývalé továrny v Řečkovicích, kde se dříve likvidovalo raketové palivo, je nově jednou z hlavních adres...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Tragédie na oblíbeném koupališti. Muž při...

  • VIDEO: V rybníku na Brněnsku umírají ryby ve...

  • Riviéra láme rekordy. Na největší koupaliště...

  • Lidská strava může daňky klidně i zabít,...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

VIDEO: Řidič s naloženým návěsem měl co dělat, aby kolos udržel na silnici. Jízdu ukončil výbuch pneumatiky

Ohrozil sebe, ale především další účastníky silničního provozu. Tak by se dalo shrnout chování řidiče tahače převážející další automobily na silnici mezi Jihlavou a Želetavou. Za volantem evidentně přetížené soupravy měl co dělat, aby ji udržel na silnici. Video, které natočil Tomáš Máca a umístil jej na Facebook, končí chvíli poté, co návěsu bouchne pneumatika.

Nehoda na dálnici? Policie, záchranka a hasiči mají mít stejný průjezd jako v okolních zemích

Řidiči při dojíždění do kolon musejí od října vytvářet záchranářskou uličku mezi levým a přiléhajícím jízdním pruhem. Změnu dnes schválil Senát v novele zákona o provozu na pozemních komunikacích. Ulička se tak bude tvořit stejně jako v okolních evropských zemích. Hasičské a sanitní vozy zároveň budou nově moct použít kombinaci modrého a červeného majáčku.

Janoušek nedosáhl na prominutí zbytku trestu za úmyslnou nehodu

Lobbista Roman Janoušek neuspěl s žádostí o prominutí zbytku svého trestu, který si má odpykat za dopravní nehodu. Zamítnutí žádosti potvrdil pražský vrchní soud. Vyplývá to z justiční databáze Infosoud. Do vězení se lobbista zatím vrátit nemusí, protože Krajský soud v Brně v květnu rozhodl o dvouletém odkladu lobbistova návratu za mříže kvůli jeho špatnému zdravotnímu stavu.