Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ode dneška si v brněnské zoo můžete uspořádat svatbu, rozlučku se svobodou nebo třeba teambuilding

 
čtvrtek, 3. října 2019, 18:00

Dnes se otevřela v brněnské zoo VIP zóna. Je určena hlavně pořádání svateb, teambuildingových akcí a oslav. Výstavba stála šest milionů korun.

Na Mniší hoře vznikají netradiční prostory

Přestřihnutím stužky první náměstek primátorky Petr Hladík, ředitel brněnské zoo a starosta Bystrce otevřeli novou VIP zónu. Brněnská zoo tímto krokem chce posunout možnosti stráveného času na Mniší hoře. „Jsem rád, že brněnská zoo upravila tyto prostory, tak aby je mohla široká veřejnost využít i pro možnost sňatků v netradičním a zajímavém prostředí. Zoo se tak otevírá pro aktivity a životní události, které prožívá každý z nás. Rád v takovém prostředí budu taky oddávat,“ říká Petr Hladík.

Svatbu snů si můžete nakonfigurovat

Co se týče svateb, tak novomanželé si mohou vybrat, co přesně chtějí. „Jsme schopní zařídit kompletní balíček ke svatbě, záleží na novomanželích. Jsme schopní zařídit všechny služby, které s tím souvisí. Ať už je to catering, oddávání, hudba a podobně,“ říká mluvčí Zoo Brno Michal Vaňáč.

Krom svateb zoo nabízí i jiné služby. „Aktuálně nabízíme možnost uspořádat netradiční rozlučku se svobodou, svatby, workshopy, oslavy, výjezdní porady a teambuildingové akce,“ dodává vedoucí obchodního oddělení Zoo Brno Lucie Dostálová.

Nová VIP zóna se nachází mezi Dětskou zoo a expozicemi kiangů a zeber Grévyho. Kapacita je sto osob a najdete tady zázemí pro catering, skupinový gril a stan.

Stavba trvala zhruba rok

V minulém roce začala výstavba a předpokládalo se, že hotovo bude letos na jaře, aby se stihla ještě letní sezóna. Bohužel se to nestihlo a příprava trvala zhruba rok a stála necelých šest milionů korun. „Nejsložitější bylo postavit zázemí, kde je catering a toalety,“ dodává Vaňáč.

Ještě v minulém roce prostory měly úplně jiné využití. „V minulosti prostor VIP zóny používali pouze zaměstnanci zoo. Jsem rád, že otevřením tohoto zajímavého místa zpřístupníme další část zoo, kam se lidé dosud nemohli dostat. Pevně věřím, že se bude firmám i jednotlivcům líbit a najdou si čas, aby na Mniší hoře strávili více času,“ vysvětluje ředitel Zoo Brno Martin Hovorka

Napsal Dominik Hok | Foto Dominik Hok
 


 

Kam dál?

Jihomoravská zásahová jednotka je nejlepší v republice. V Policejním...

čtvrtek, 3. října 2019, 14:30

Jihomoravská zásahová jednotka i v letošním roce obhájila vítězství na Policejním mistrovství České republiky...

Víc bytů na sociální projekty nepůjde. Brněnští zastupitelé shodili...

čtvrtek, 3. října 2019, 11:56

Brno zatím další byty pro lidi v bytové nouzi nedá, zastupitelé neschválili vyčlenění dalších 20 bytů. Náměstek...

Lidé budou mít v Brně možnost rozloučit se s Karlem Gottem. V budově...

středa, 2. října 2019, 14:43

Brňané se budou moci rozloučit s Karlem Gottem. Město a Český rozhlas Brno, kde zpěvák nahrál některé své skladby,...

Dnes v noci zemřel Karel Gott. Bylo mu 80 let

středa, 2. října 2019, 10:22

Ve věku 80 let zemřel v úterý krátce před půlnocí zpěvák Karel Gott. Zemřel doma v kruhu své rodiny, potvrdila jeho...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.