Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Galavečer přinesl desítky tisíc korun dívence, která má po lékařském zákroku vážné trvalé následky

 
pondělí, 30. září 2019, 15:22

Ve čtvrtek 26.9. večer se v Barceló Brno Palace konala akce Show and The city. Benefiční oslava sedmých narozenin brněnskéhoTawanu byla atraktivní nejen známými postavami českého showbyznysu, ale zejména výjimečnou kombinací módních návrhářů a jejich tvorby na molu. A to vše pro dobrou věc pod záštitou spolku Dnes pomáhám, čtyř žen, které pomáhají ve svém volném čase a také díky spolupráci s Wonder production.

V prostoru hotelu Barceló Brno Palace se představili se Miroslav Michael Knot, Gábina Páralová, SALONč4, Aleš Báry, Neonky by Nela Slováková a salon Eccitante. Zazpívala Leona Gyöngyösi a hosté slyšeli i duet Moniky Bagárové s její sestrou Natálií. Některé přehlídky doprovázel talentovaný houslista Michal Hejč. Celý večer, na kterém nechyběli kouzelníci Lukáš a Pavel Šeklin, moderovala
Eva Decastelo. Mezi modelkami se objevily krásky jako Czech Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková nebo Česká Miss 2017 Michaela Habáňová.Vrcholem slavnostní benefice bylo odevzdání šeku Lucince Houškové, které zůstaly kvůli špatném zákroku lékařů vážné trvalé následky. Šek se sumou 70 500 korun předala zakladatelka dobročinného spolku Dnes pomáhám Petra Pachlová. Poté se přidal salon Eccitante, který Lucce daroval šek na nákup oblečení v hodnotě 20 000 kč a Nela Slováková, která rodině přislíbila úhradu čehokoliv potřebného v hodnotě 10 000 kč. Večer v dobré atmosféře pokračoval rautem a afterparty v nedalekém Shisha lounge.„Show and the City byla naše zatím největší akce, kterou jsme spoluorganizovaly. Jsem šťastná, že se objevuje stále více lidí, kteří chtějí pomáhat, oslovují nás a my jim umožňujeme plnit jejich nesobecká přání. Jsem přesvědčená, že pomáhání by mělo patřit do běžného života každého zdravého člověka," uvedla Pachlová.

„Lucince jsme udělali ohromnou radost. Nejenže jsme vybrali krásnou částku, ale ponese si z toho zážitek na celý život. Od Darinky (modelka Darja Jakucevičová Vozábová pozn. red.) dostala korunku ze soutěže Miss, od všech hostů vzkazy do knihy vytvořené pro ni. Děkuji tímto všem za projevenou důvěru a lidskost, se kterou se náš tým Dnes pomáhám v poslední době setkává. Jsem šťastná, že se daří šířit poslání našeho spolku - tedy inspirovat, pomáhat a spojovat pomocníky s těmi, kteří pomoc potřebují," uzavřela Pachlová.

PR text | Foto Zbyněk Maděryč, Radim Hájek
 


 

Kam dál?

Stav chlapce nakaženého tetanem se zlepšil

pondělí, 30. září 2019, 14:07

Stav tříletého chlapce, jenž nebyl očkován a po nákaze tetanem skončil v brněnské nemocnici, se zlepšil. Mluvčí...

V Brně je bez proudu asi 2500 domácností, popadaly stromy

pondělí, 30. září 2019, 10:22

V Brně-Líšni je kvůli silnému větru bez elektřiny asi 2500 domácností, uvedla v tiskové zprávě vedoucí koncernové...

FOTO: Stovky lidí v Brně demonstrovaly proti Babišovi

neděle, 29. září 2019, 09:30

Včera v podvečer vedl demonstrující dav centrem města. Pochod navázal na celorepublikovou událost Kroky pro demokracii...

Česko si dnes státním svátkem připomíná Svatého Václava

sobota, 28. září 2019, 13:58

Český národ si dnes státním svátkem připomíná patrone země svatého Václava. Památku svatého Václava dnes lidé...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V čele víkendové návštěvnosti kin zůstal americký Joker

Největší návštěvnost v českých kinech o víkendu zaznamenal stejně jako o týden dřív americký thriller Joker. Film o zrození odvěkého rivala komiksového hrdiny Batmana vidělo od čtvrtku do neděle 78 tisíc diváků a jeho tržby činily 13,4 milionu korun. Na druhém místě skončila novinka v podobě amerického akčního filmu Blíženec a třetí nejnavštěvovanější byl britský rodinný film Ovečka Shaun ve filmu: Farmageddon. Vyplývá to z informací na webu Unie filmových distributorů.

VIDEO: Kopání i elektrické výboje. Skrytá kamera zachytila zacházení se zuboženými zvířaty

Při pohledu na video, které od minulého týdne koluje internetem, zůstává rozum stát. Skrytá kamera zaznamenala na jatkách ve Všeticích ve středních Čechách brutální zacházení se zvířaty. Případem se už zabývá krajská veterinární správa, kam podnět podalo sdružení Zvířata nejíme, které záběry natočené letos v létě rozeslalo do médií.

Stát se nemusí omlouvat za výroky Zemana o Peroutkovi, určil soud

Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za výroky, které o žurnalistovi pronesl prezident Miloš Zeman. Dnes o tom rozhodl soud, verdikt však není pravomocný. Vnučka Terezie Kaslová nadále trvá na tom, aby omluvu zveřejnilo na webu jak ministerstvo, tak i Hrad. Věc proto bude řešit ještě pražský městský soud. Zeman je ve sporu na vlastní žádost vedlejším účastníkem, k soudnímu jednání ale nechodí.