Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Benefiční narozeninová oslava láká na pestrý program. Výtěžek zlepší kvalitu života Lucince

 
úterý, 20. srpna 2019, 15:00

Známý brněnský masážní salon společně se spolkem Dnes pomáhám organizuje prestižní oslavu. Mezi účinkujícími na akci s názvem Show and the City budou 26. září populární zpěvačky, virtuóz i iluzionisti. Finanční výnos z darů a vstupenek zaplatí nákladnou péči dívence, jejíž zdraví nenávratně poškodil laxní lékařský přístup.

Salon Tawan nabízející thajské masáže působí v Brně již sedm let. Každoročně oslavuje své narozeniny menší či větší oslavou s charitativním charakterem. Letos se management rozhodl zorganizovat lukrativní párty Show and the City ve stylu známého filmu Sex ve městě.

Atraktivním programem chce přitáhnout co nejvíce hostů, protože výtěžek ze vstupného poputuje dvanáctileté Lucince s rodinou na pokrytí nákladů spojených s péčí o Lucku. Dívka zůstala po banálním zákroku v roce 2013 ve vigilním komatu na tři týdny a do dnešního dne má trvalé následky.

Modní přehlídky, kouzla i housle

V druhé polovině září se v brněnském hotelu Barceló sejde skupina umělců, aby zastřešila celovečerní program věnovaný benefici.  Vystoupí zpěvačky Monika Bagárová a Leona Gyongyosi, které budou doprovázené světově proslulým houslistem Michaelem Hejčem.

Realizační tým Show and the City

Kouzlo do programu vnesou iluzionisti Lukáš a Pavel Šeklin, kterí zkušenosti sbírali i za oceánem. Celým večerem bude hosty doprovázet moderátorka Eva Decastelo.

Kromě toho se předvedou modelky v kolekcích od modních návrhářů Miroslava Michaela Knota, Aleše Báryho, Gabriely Páralové nebo v Neonkách Nely Slovákové a také v kolekcích salonů Eccitante nebo Salonu č. 4.

Většina umělců vystoupí bez nároku na honorář, přispět může každý

Velká většina umělců přispěje svým výkonem nezištně, aby tím zvýšili atraktivitu večírku. Výnos ze vstupného a taktéž finanční dary poskytnuté hosty na transparentní účet budou předány Lucce a její rodině.

Vstupenky na stání jsou stále k dispozici. Holčičku můžete ale podpořit jakýmkoliv příspěvkem na účet veřejné sbírky, kterou zaštítil opět spolek Dnes pomáhám.

 


 

Kam dál?

Brňané se složí na lavičku Václava Havla. Své místo najde na...

úterý, 20. srpna 2019, 10:47

Brno se přidá k řadě tuzemských i světových měst. V Kapucínských zahradách najde své místo lavička Václava Havla. Na...

Slovácký rok v Kyjově trhal návštěvnické rekordy. Příští ročník se...

pondělí, 19. srpna 2019, 16:54

Více než 30 000 lidí dorazilo o víkendu na jubilejní dvacátý ročník folklorních slavností Slovácký rok do...

Ozeleňte si střechu i vy. Město uděluje žadatelům o zelené střechy...

pondělí, 19. srpna 2019, 15:26

O dotaci na zelenou střechu se zájemci mohou hlásit už od června letošního roku. Za dva měsíce přijal Odbor životního...

FOTO/VIDEO: Kočka, pes i kráva, mají svoje práva! Volali lidé v rámci...

pondělí, 19. srpna 2019, 08:11

V Praze se v sobotu sešli milovníci a ochránci zvířat ze všech koutů České republiky. Uskutečnil se zde historicky...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.