Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Senior ukradl Brňanovi parkovací místo, ten ho za to udeřil pěstí pod oko

 
úterý, 16. července 2019, 09:48

Vyhroceným konfliktem skončilo v neděli parkování dvou mužů před bohunickým hypermarketem. Šestačtyřicetiletý řidič si zde vyhlédl parkovací místo. Než do něj však stačil najet, obsadil mu ho dvaasedmdesátiletý muž. To mladšího řidiče rozzlobilo natolik, že na seniora agresivně vyjel.

Podle svědků řidič přišel ke staršímu muži a údajně do něj strčil ramenem. Tím však neskončil a konflikt zakončil úderem pěstí do obličeje seniora.

Po tomto útoku zavolali svědci okamžitě strážníky. Ti po příjezdu na místo našli seniora, jež měl pod okem krvavý šrám. Přivolaní zdravotníci ho ošetřili a muž je ujistil, že si zajde ještě k obvodnímu lékaři.

Strážníci si pak poslechli jak oba zúčastněné, tak svědky. „Protože se jejich popisy shodovaly a šestačtyřicetiletý muž se k prý vztekem povzbuzenému útoku přiznal, případ strážníci předali do správního řízení kvůli podezření z přestupku proti občanskému soužití," uzavřela mluvčí strážníků Tereza Kadrnožková.

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
Foto pixabay.com
 


 

Kam dál?

Brno zvažuje stavbu mostu, který propojí Kociánku s Lesnou

pondělí, 15. července 2019, 15:41

Brno zvažuje propojení lokality Kociánka s Lesnou výstavbou mostu. Novinářům to řekl radní Brna pro dopravu Petr...

Prýglem budou v sobotu křižovat dračí lodě. Brněnské drak nabídne i...

pondělí, 15. července 2019, 15:23

Brněnská přehrada ožije v sobotu 20. července netradičním závodem. Hladinu Prýglu ovládnou tzv. dračí lodě. První...

Pronajímatel nesmí nájemci bránit v nahlášení trvalého pobytu

pondělí, 15. července 2019, 10:44

Některé nájemní smlouvy obsahují ustanovení, které nájemcům nedovoluje zřídit si v nájemním bytě trvalý pobyt. Takový...

U Pohořelic prý viděli šelmu, možná pumu, policie ji nenašla

sobota, 13. července 2019, 14:29

U Pohořelic na Brněnsku dnes lidé viděli velkou kočkovitou šelmu, možná pumu. Na místo jela policie, ale zvíře nenašla....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.