Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drbnu už čte celé Brno! Díky vám jsme zažili rekordní květen

 
čtvrtek, 6. června 2019, 20:16

Obvykle to nedělám, ale tentokrát se musím pochlubit. A poděkovat vám, čtenářům. Díky vaší pozornosti totiž Brněnská Drbna zažila rekordní měsíc, v květnu naše stránky zaznamenaly nejvíce návštěv v historii - přesně 439 385! Nyní už můžeme s nadsázkou říkat, že Drbnu čte celé Brno. Díky, Brňáci!

K magické „metě Brna“ (podle údajů z roku 2017 má v Brně trvalé bydliště 377 973 lidí) jsme se dostali již v březnu. Konečná čtenost se však na konci měsíce zastavila těsně pod Brnem - na 375 tisících návštěv.

Tahle skutečnost nás však jen ještě víc nakopla a úspěch se dostavil záhy. Duben znamenal pokoření mety 400 tisíc návštěv a my začali tušit, že oslavný redakční škopek by mohl přijít až po květnu (kdyžtak se zapije duben, že :)). A voilá!

Minulý měsíc se návštěvnost Brněnské Drbny vyšplhala na číslo 439 385, což už je důvod k oslavě (samozřejmě mimo kancelář a pracovní dobu ;)). 

Komu za to poděkovat? V první řadě vám, mým čtenářům a všem lidem, kteří zavítali na můj web, Facebook či Instagram. Bez vašeho zájmu, nápadů, tipů a zpětné vazby by to nešlo, ostatně, dělám to pro vás :)  

 

V druhé řadě pak celému týmu Drbny, který se bude v následujících měsících ještě více rozrůstat, aby byl náš informační servis pro vás ještě rychlejším, rozmanitějším a nápaditějším. 

A pak bych rád poděkoval i všem lidem, kteří nás nešetřili kritikou. Protože nikdo nejsme dokonalý a každý impuls ke zlepšení bereme jako plus. 

Pokud tedy máte něco, o čem bychom měli napsat, něco, co děláme špatně a měli bychom to zlepšit, ozvěte se na mail sefredaktor@brnenskadrbna.cz. Pokusíme se na tom zapracovat. 

Na (totiž opravdu) úplný závěr bych vám rád popřál krásné a pohodové léto, ať už ho strávíte na Prýglu, na horách nebo u moře. Pokaždé, když se vrátíte, Drbna tu stále bude.

Díky a zdarec!

 heart

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 

Štítky drbna, čtenost

 


 

Kam dál?

Policista má těhotnou ženu připojenou na přístrojích, miminko bojuje...

čtvrtek, 6. června 2019, 13:32

Policisté na Vysočině se rozhodli pomoci svému kolegovi z Třebíče, který se ocitl v nelehké životní situaci. Jeho žena...

Opravené hodiny už jsou opět na Čáře. Nově na nich sedí Adam Čekač,...

čtvrtek, 6. června 2019, 13:04

Na nároží ulic Česká a Joštova se opět vrátily hodiny. Nejoblíbenější místo k setkávání v Brně však od středy 5. června...

U Brna se srazila sanitka s autem, posádka sanitky je zraněná

čtvrtek, 6. června 2019, 10:42

Sanitka záchranné služby se dnes dopoledne srazila s osobním autem v Modřicích u Brna. Čtyři lidé v sanitce včetně...

Prýgl dnes rozzáří další ohňostroj Ignis Brunensis. Představí se...

středa, 5. června 2019, 21:38

Tisíce lidí dnes večer opět míří na Brněnskou přehradu. Od půl jedenácté se zde totiž představí ohňotvůrci z...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.