Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

SOUTĚŽ: Galerie Vaňkovka slaví 14. narozeniny! Pojďte je s námi oslavit hrou na hledače pokladů

 
sobota, 23. března 2019, 17:40

Kdo nezná Galerii Vaňkovka, ten nikdy nebyl v Brně. Oblíbené nákupní centrum je situováno tak, abyste ho nemohli minout. Právě dnes slaví své čtrnácté narozeniny a my vám společně s ním chceme udělat hezčí týden!

Galerii Vaňkovku vám určitě nemusíme představovat. Ať už jste rodilí Brňáci nebo do "Štatlu" jezdíte jen pracovat či studovat, jistě jste přes ni někdy alespoň prošli. Nachází se totiž hned vedle autobusového nádraží Zvonařka na místě bývalé továrny, kterou roku 1865 založil Friedrich Wannieck. Součástí Vaňkovky je Wannieck Gallery, Slévárna Vaňkovka a samotná nákupní Galerie Vaňkovka Brno. Poprvé se dveře tohoto nákupního centra otevřely přesně před 14 lety, 23. března 2005, takže už příští rok dostane pomyslnou občanku. 

A vzhledem k tomu, že Galerie Vaňkovka dnes slaví narozeniny, rozhodli jsme se společně rozdávat radost a pro naše čtenáře si připravili speciální hru!

Počínaje dneškem budeme každý den po dobu následujícího týdne schovávat po Galerii Vaňkovka dárečky. Každý den jeden dáreček pro jednoho šťastného výherce či výherkyni.
Sledujte Facebook Brněnské Drbny, sbírejte nápovědy a najděte si svůj poklad.

 

Napsal Brněnská Drbna | PR text | Foto Christian Hofer
 


 

Kam dál?

Arnoldova vila se dočká opravy. Město smění potřebné pozemky

pátek, 22. března 2019, 15:40

Brněnští radní odsouhlasili směnu pozemků s Akademií věd ČR i smlouvu o spolupráci o opravě Arnoldovy vily. Přes...

Velké vodní nádrže na jižní Moravě jsou po zimě už plné, voda může...

pátek, 22. března 2019, 11:40

Některé vodní nádrže v povodí Moravy a Dyje jsou po zimě už plné, například Vranov, další se ještě plní. S následky...

Brněnští vědci uklidili na Antarktidě šest tun odpadu

pátek, 22. března 2019, 10:55

Účastníci jedné ze dvou letošních antarktických expedic Masarykovy univerzity měli za úkol především uklidit okolí...

Počet obyvatel jižní Moravy opět vzrostl. V kraji se narodilo nejvíce...

pátek, 22. března 2019, 08:00

V Jihomoravském kraji se loni zvýšil počet obyvatel o 4460. K 31. prosinci žilo v kraji podle předběžných výsledků...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pokuta za přechod k jinému mobilnímu operátorovi zřejmě klesne

Snížení pokuty za přechod k jinému mobilnímu operátorovi a zkrácení lhůty pro převod telefonního čísla předpokládá vládní novela o elektronických komunikacích, kterou v úvodním kole podpořila Sněmovna. Změny by měly vést k větší konkurenci mezi operátory a v konečném důsledku k poklesu cen. Předloha nyní zamíří k posouzení do hospodářského výboru. Bude na to mít měsíc místo obvyklých dvou.

Orloj v Brně chrlí od úterý speciální edici kuliček. Město slaví století od vzniku Velkého Brna

Městem křižuje speciální šalina, v Lužánkách stojí čerstvě vysazená lípa a časostroj na Svoboďáku vydává speciální edici kuliček. Brno si připomíná 100 let od chvíle, kdy se začalo stávat městem, jakým je dnes. 23. dubna 1919 totiž vzniklo tzv. Velké Brno.

Liberecká ZOO vyhrála prestižní soutěž Bílý slon za chov ptáků

Liberecká zoo opět vyhrála první místo v prestižní soutěži Bílý slon. Originální keramické sošky jsou oceněním za významné chovatelské úspěchy mezi českými a slovenskými zoologickými zahradami. Zoo Liberec obhájila své prvenství z loňského roku a opět zvítězila v kategorii „Ptáci“.