Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Večer šohaj, ráno šohaj! Brněnská firma vyvinula zázračné tabletky na kocovinu

 
čtvrtek, 28. února 2019, 18:00

Zná to každý: ráno hlava jako střep, světlo píchá do očí, žaludek jako na moři. “O trošku více” skleniček piva, vína nebo drinků večer rozhodně příjemné probuzení neudělá. (A s přibývajícím věkem jsou rána čím dál horší). Nám všem, co trpíme na kocovinu, však nyní svítá naděje v podobě vstávání s čistou hlavou. Brněnská firma mediEvolution totiž vyvinula koktejl vitamínů a aktivních látek, které dají tělu přesně to, co po prohýřené noci potřebuje.

Sbohem, kocovino. A už se nevracej.

Celý proces funguje jednoduše. Základem samozřejmě je dobře se před večírkem najíst. Pak přijde čas na první dvě tobolky zázraku jménem Alco Evolution (jedno balení obsahuje čtyři tobolky) - zapít velkou sklenicí vody (na panáka je ještě čas) a pak můžete vyrazit vstříc víru noci.

Po návratu zpět domů přichází řada na třetí tobolku - opět zapít vodou a do hajan. Svůj boj s kocovinou dotáhnete do úspěšného konce ráno, když si po probuzení dáte poslední tobolku a zakončíte opět sklenicí vody. Od této chvíle už jen lépe a lépe, až nakonec úplně skvěle - jako rybička. Jednou provždy.

Jak to funguje?

Kocovinový štít Alco Evolution přitom nefunguje nijak složitě. Je to až zázračně jednoduché, a chytré. Nejde o žádné agresivní chemikálie, naopak. Alco Evolution je složen výhradně z přírodních látek, které si tělo vytváří samo nebo jsou běžně dostupné v přírodě. Tyto látky pak přesně cílí tam, kde jsou v těle potřeba.

Účinky látek jsou přitom namířeny na konkrétní projevy kocoviny. Alco Evolution se tak soustředí na regeneraci jater, která jsou po tahu při přirozeném odbourávání alkoholu silně intoxikována.

Zároveň vás nenechá ve štychu ani co se motýlků v žaludku týče. Alco totiž obsahuje přátelské bakterie určené pro obnovu střevní mikroflóry. Střeva vám tak po celé dopoledne v břiše beatbox hrát nebudou.

Je třeba mít na paměti, že Alco Evolution nijak neurychluje samotné odbourávání alkoholu. Řidiči si tak musí svojí “hladinku” pečlivě hlídat i nadále. Jen jim u toho bude podstatně příjemněji.

Žádné zbytečné zatěžování organismu

„Základem jsou pro nás moderní postupy, tradiční znalosti z přírody a nové znalosti z oblasti biochemie,” prozradil ředitel mediEvolution Ondřej Nedoma.  Zároveň vysvětluje, v čem je Alco Evolution výjimečný.

„Díky nové technologii tobolek a tablet umíme přesně zacílit konkrétní složku, kterou organismus vyžaduje, na konkrétní místo, kde ji tělo vstřebá. Nezatěžujeme tak organismus přehnaným množstvím mnohdy zbytečným látek, ” vysvětlil Nedoma.

Čistě přírodní látky

Tobolky Alco Evolution jsou  čistě přírodní, nejde o chemické deriváty. „Složení tobolek vychází z kombinace látek tělu vlastních, které si tělo samo tvoří nebo jsou dostupné v přírodě,” popsal Nedoma. Díky tomu je umí organismus snadno přijmout a zpracovat. Brněnská firma je navíc dodává přesně v takové míře a formě, která je potřebná pro nápravu či udržení zdravotních procesů.

Vege & Vegan friendly

Vzhledem ke skutečnosti, že látky obsažené v tobolkách jsou přírodní, můžou si je dopřát i vegetariáni nebo vegani. K výrobě se totiž nepoužívají žádné živočišné produkty.

Šťastné ráno v ceně jednoho drinku

Vzhledem k tomu, že je Alco Evolution komplexním koktejlem vitamínů, nemusí se užití tobolek Alco Evolution bát lidé, co berou různé druhy prášků, člověk se zároveň nemusí obávat předávkování nebo vedlejších nežádoucích účinků.

Příjemná je i cena za pohodové ráno bez jinak všudypřítomné opice, která se pohybuje v ceně jednoho drinku.

Tak na zdraví a ráno příjemné vstávání!

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
PR text | Foto MediEvolution
 


 

Kam dál?

Strach a adrenalin. A hlavně obavy o život kamaráda, popsal svědek...

čtvrtek, 28. února 2019, 14:53

Dramatické chvíle zažila parta kamarádů z Brna, která se ve čtvrtek 21. února vydala na výpravu, bez níž by se člověk v...

Brno chce postavit na Kamenném vrchu 300 bytů za 900 milionů

čtvrtek, 28. února 2019, 13:37

Brno plánuje výstavbu 300 bytů v lokalitě Kamenný vrch II. Předpokládané náklady jsou 900 milionů korun, řekl ve středu...

VIDEO: Opilý muž se svlékl v podchodu pod hlavním nádražím a vyzýval...

středa, 27. února 2019, 13:28

Agresivního opilce museli v pondělí odpoledne v podchodu pod hlavním nádražím krotit státní policisté i brněnští...

Nastává svátek pro milovníky masa. Hradem Veveří opět provoní...

středa, 27. února 2019, 11:48

Návštěvníci hradu Veveří u Brna mohou o prvním březnovém víkendu ochutnat moravské víno a uzené. Na sedmém...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pozor na jarní pálení bioodpadu. Může způsobit požár

S ústupem zimy se lidé vrhají do úklidu svých zahrad. S tím se pojí i časté pálení klestí a biologického odpadu. Hasiči ale upozorňují, že pálení je v tomto období poměrně rizikové.

Aktualizováno před 8 hodinami

Střelba v Utrechtu má podle starosty tři mrtvé a devět zraněných

Tři mrtvé a devět zraněných, z nich tři jsou ve vážném stavu, si dnes vyžádala střelba v tramvaji v nizozemském městě Utrecht. Na twitteru to oznámil starosta města Jan van Zanen. Policie jako motiv nevyloučila terorismus a po střelci pátrá. Stejnojmenná provincie Utrecht zvýšila na nejvyšší stupeň varování před možným teroristickým útokem, zpřísněná bezpečnostní opatření ale platí na řadě míst v celém Nizozemsku. V pohotovosti je i armáda. Premiér Mark Rutte incident označil za znepokojivý, situaci se již věnuje krizový protiteroristický štáb.

VIDEO: Zbrojováci půjdou opět společně darovat krev. Pokusí se vytvořit nový rekord

Fanoušci a hráči Zbrojovky půjdou letos opět po roce společně darovat krev. Klub chce přitom pokořit loňský rekord, při kterém darovalo krev 140 lidí, 24 z nich bylo dokonce prvodárců. Na Transfúzním a tkáňovém oddělení FN Brno se fanoušci s hráči klubu sejdou ve středu 20. března od osmé hodiny ráno.