Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Ve Vaňkovce se žije svatbou

 
čtvrtek, 17. ledna 2019, 12:22

Až do 19. ledna můžete v Galerii Vaňkovka načerpat svatební inspiraci a také vyhrát zajímavé ceny. V pátek a sobotu zde dokonce potkáte i některé známé osobnosti.

Akce s názvem #žijemesvatbouvaňkovka zaujme zejména dámy a ty z vás, kteří máte plnou hlavu svatebních příprav. Po celý týden až do třetí lednové soboty jsou ve Vaňkovce k vidění svatební šaty, limuzína Rolls Royce či ukázky květinových dekorací.

Pokud chcete zjistit, zda máte štěstí nejen v lásce, ale i ve hře, můžete se zapojit do připravené soutěže. „Dejte svůj hlas některým z vystavených svatebních šatů a můžete vyhrát například zapůjčení svatebních šatů zdarma, poukaz na svatební kytici, dort či ušití večerních šatů od známé módní návrhářky“, říká ředitel Galerie Vaňkovka, Jan Borůvka.

Zpěvačka Monika Bagárová či Česká Miss Eliška Bučková

Výherce soutěže ve Vaňkovce bude vylosován v sobotu 19. ledna přímo na pódiu uprostřed obchodního centra. Ve 13:30 na něm nejdříve zazpívá zpěvačka Monika Bagárová a následně ve 14 hodin modelka Eliška Bučková vylosuje šťastné výherce.

Celé slavnostní odpoledne zakončí svým vystoupením ve 14:30 zpěvák Jarek Šimek. Vítězka soutěže Česká Miss 2008 Eliška Bučková je také tváří veletrhu Svatební show, který se v pátek i sobotu koná v sousedství Galerie Vaňkovka. Pokud tedy plánujete svůj velký den, ve Vaňkovce a jejím okolí o tomto víkendu nesmíte chybět.

Ti, kteří jsou již šťastně v chomoutu, případně na podobné radovánky nemají ani pomyšlení, však rozhodně nepřijdou zkrátka. V pátek 18. ledna totiž u Galerie Vaňkovka začíná také velká výstava ledových soch, která v případě příznivě chladného počasí potrvá až do 27. ledna.

PR text | Foto Galerie Vaňkovka
 


 

Kam dál?

FOTO: Heliport, parkovací místa či další operační sály. Úrazová...

čtvrtek, 17. ledna 2019, 11:37

Nový pavilon vyroste v areálu Úrazové nemocnice v lokalitě Ponávka. Na místě současného parkoviště vznikne budova,...

Poplatek za žádost o rozvod by se mohl zvýšit o pět tisíc korun

čtvrtek, 17. ledna 2019, 10:22

Lidé, kteří budou chtít ukončit své manželství, možná budou muset při podání návrhu na rozvod zaplatit mnohem vyšší...

Město nechá na Cejlu opravit dva pavlačové domy. Vznikne bytový dům...

čtvrtek, 17. ledna 2019, 09:43

Brněnští radní tento týden schválili záměr výstavby nového domu pro senioru v centru Brna. Město nechá opravit dva...

Oběť Jana Palacha následovali lidé po celé republice. V Brně se...

středa, 16. ledna 2019, 19:30

Dnes si celá republika připomíná oběť Jana Palacha. Mladý student Filozofické fakulty Univerzity Karlovy se na protest...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.