Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Turbomošt rozdá v brněnských ulicích 10 tisíc kouzelných hrnků

 
středa, 14. listopadu 2018, 14:42

Velmi brzkou mikulášskou či vánoční nadílku přichystali Brňanům autoři Turbomoštu, populárního horkého nápoje brněnských vánočních trhů. V těchto dnech totiž rozdávají v brněnských ulicích rovných 10 tisíc „kouzelných“ hrnků. Předem ale není nikdy jasné, kde se vánoční stromeček ověšený hrnky objeví. Musíte mít proto štěstí, nebo být pozorní a pohotoví.

Obdarovací akce souvisí s letošními desátými narozeninami Turbomoštu. V desíti po sobě jdoucích dnech (začalo se již o uplynulém pondělí 12. listopadu a akce tak končí příští středou 21. listopadu) se vždy na třech či čtyřech různých místech v různý čas po Brně objeví stromečky obsypané celkem tisícovkou hrnečků s logem Turbomoštu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Turbohrníčky ve štaci zadarmo! #šilingrák #turbomošt

Příspěvek sdílený Brněnská Drbna (@brnenskadrbna),

Místa i časy se každým dnem mění a není tedy možné je předem odhadnout. Jakmile se však dárky někde objeví, Turbomošt tuto lokalitu ihned oznámí na svém Facebooku a Instagramu.

Hrneček zajišťuje levnější pití

Hrneček Turbomoštu je kouzelný tím, že jeho držitel automaticky získává slevu ve výši 15 korun na jakýkoliv nápoj z portfolia, a to po neomezenou dobu včetně příštích let. Běžně se na stáncích Turbomoštu prodává za 150 korun – majitelům, kteří si jej zakoupili, se tedy čistě matematicky vyplatí už po desátém drinku.

Turbomošt se na vánočních trzích poprvé objevil v roce 2009. Jde o mix horkého kvalitního jablečného moštu, pravé jablkovice a vánočního koření.

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
Foto Martin Šeda | Zdroj s použitím TZ
 


 

Kam dál?

Developer bude v Brně prodávat byty v internetové aukci

středa, 14. listopadu 2018, 12:53

Netradiční způsob prodeje nových bytů si pro zájemce připravila developerská společnost Trikaya. V elektronické aukci...

Brno postaví za 200 milionů dopravní terminál ve Starém Lískovci

středa, 14. listopadu 2018, 09:50

Brno plánuje výstavbu dopravního terminálu v městské části Starý Lískovec, na němž se budou prolínat vlaky a trolejbusy...

Brno příští rok zvýší vodné a stočné

úterý, 13. listopadu 2018, 17:12

Brno od příštího roku skoro o čtyři koruny zvýší cenu vodného a stočného. Za jeden metr krychlový lidé zaplatí 79,53...

FOTO: Rekonstrukce Dominikánského náměstí je u konce. Na místo se...

úterý, 13. listopadu 2018, 13:00

Dominikánské náměstí po měsících rekonstrukcí opustili dělníci a stěhují se sem stánkaři. Ti připraví prostor na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Pozor na zvěř na silnicích. Počet nehod roste

Pravděpodobnost střetu se zvěří se zvyšuje večer mezi 20 hodinou a půlnocí a dále mezi 5 až 9 hodinou ráno. Nejvyšší výskyt můžeme očekávat na delších rovných, neoplocených úsecích silnic vyšších tříd vedoucích lesem. Vhodná kombinace technických opatření a dopravního značení může pomoci.

Evropská komise nebude vyplácet dotace do vyřešení Babišova případu

Dokud nebude vyjasněna situace okolo možného střetu zájmů českého premiéra Andreje Babiše, nehodlá Evropská komise vyplácet firmám spojovaným s předsedou vlády žádné dotace. Prohlásil to dnes komisař EU pro rozpočet Günther Oettinger během debaty v Evropském parlamentu. Řekl rovněž, že od začátku srpna, kdy platí nová pravidla posuzování střetu zájmů, nebyly v souvislosti s firmou Agrofert žádné dotace vyplaceny.

Pátrání po čtyřleté Marušce pokračuje. Matka se brání proti nařčení otce, redakce získala znalecký posudek

Policisté od pátku 7. prosince pátrají po čtyřleté Marii Žiškové. Podle jejich informací se dívenka nachází neznámo kde s otcem Vladimírem Žiškou. Ten v současné době rozesílá prostřednictvím organizace Family for Liberty tiskové prohlášení, ve kterém napadá matku mimo jiné ze sexuálního zneužívání a týrání dcery. Ve vyjádření matky Marušky, které redakce Olomoucké Drbny získala, však její máma popírá, že by k něčemu takovému docházelo. Navíc redakce získala znalecký posudek, ze kterého vyplývá, že Vladimír Žiška nemá předpoklady k výchově dítěte.