Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na výstavišti začíná dnes veletrh Prodítě a Svět ženy

 
čtvrtek, 15. března 2018, 10:50

Na brněnském výstavišti mohou návštěvníci od čtvrtka do neděle přijít na veletrh Prodítě a na prodejní výstavu Svět ženy. Najdou zde různé potřeby pro děti či zábavní programy. Ženy si zde mohou kupovat věci pro krásu a zdraví a také si vyzkoušet líčení či úpravu účesu.

Na veletrhu Prodítě se obvykle prezentují prodejci kočárků a autosedaček s modely, které se letos objeví na trhu. Dále  e zde představí výrobci a prodejci například nosítek, plen, koupacích vaniček, postýlek, ale i hraček. „Rodiče se mohou také poradit s odborníky, co je pro děti vhodné a bezpečné, což se týká především autosedaček," uvedla mluvčí veletrhů Markéta Kamenická.

Mezi novinky patří například nová generace látkových plen, které poslouží stejně jako jednorázové, či zdravotnická pomůcka Aniball, která usnadňuje porod a poporodní zotavení. „Lidé si mohou vyzkoušet také šumicí medvídky MyHummy, které vydávají zvuky podobné těm, které děti slýchaly v mámině bříšku, a usnadňují jim usínání," uvedla Kamenická.

Na výstavě Svět ženy se představí výrobci kosmetiky, ekologických čistících a dezinfekčních prostředků, výrobci zdravé výživy či dodavatelé krabičkové stravy.

Na pódiu návštěvníci uvidí také doprovodný program, který se bude zabývat tématy, jako je poporodní cvičení, léčba poruch příjmu potravy, výchova dětí k čištění zubů či jak správně a vhodně změnit stravu ke zdravějšímu životnímu stylu. Bude zde také bezplatná poradna pro nastávající maminky.

Akce se uskuteční v pavilonech B a C a v předprodeji lze koupit vstupenku za 140 korun. Začátek je vždy v 9:00.

Foto BVV | Zdroj ČTK
 


 

Kam dál?

Vznikla sbírka na podporu rodiny, která při požáru přišla o tři děti

středa, 14. března 2018, 17:13

Lidé mohou počínaje dneškem přispět na pomoc rodině postižené tragickým požárem domu v Oleksovicích na Znojemsku. ČTK...

Brno podpoří milionem korun dietní stravování ve školách. Peníze...

středa, 14. března 2018, 16:34

Brněnští radní dnes schválili příspěvek ve výši 1 milionu korun pro brněnské školy a jídelny. Peníze poputují na odměny...

ZE SVĚTA: Zemřel světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, bylo mu 76...

středa, 14. března 2018, 10:22

Světoznámý britský fyzik Stephen Hawking, který byl kvůli neurodegenerativní chorobě ochrnutý, dnes ve věku 76 let...

Brněnští studenti vyjdou ve čtvrtek ze škol stávkovat, připojí se k...

úterý, 13. března 2018, 16:14

Studenti některých brněnských středních a vysokých škol zamíří ve čtvrtek v poledne na náměstí Svobody, kde se připojí...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

O2 chce od státu 106 milionů za služby pro postižené a budky

Největší tuzemská telekomunikační firma O2 požaduje od státu 106 milionů korun za poskytování univerzální služby a levnějšího volání pro zdravotně postižené za loňský rok. Nárokované částky prověří Český telekomunikační úřad (ČTÚ). Úřad to uvedl na svém webu.

Móda Orsay je díky Priceless Specials dostupnější, cashback zvýšen na dvojnásobek

Módní oblečení značky Orsay uhrazené platební kartou Mastercard nebo Maestro je od 22. srpna až do poloviny září mimořádně dostupnější. Stačí být členem věrnostního program Priceless Specials a získat dvojnásobně navýšený cashback v hodnotě 10 procent z každého nákupu u Orsay, partnera programu.

ODBORNICE: Vzdělávání nadaných v ČR je potřeba zlepšit

V ČR stále moc nefunguje podpora rozvoje nadaných dětí. Legislativa s podporou jejich vzdělávání sice počítá, ale školy s těmito žáky často neumí pracovat. Pro zlepšení situace by byla potřeba větší informovanost společnosti o této problematice a lepší vzdělávání pedagogů. Na dnešní mezinárodní konferenci Potřeba změny ve vzdělávání nadaných to řekla předsedkyně Společnosti pro talent a nadání Eva Vondráková.