Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž v Brně zapálil kamarádovi auto, aby už konečně neutrácel za jeho neustálé opravy

 
pátek, 9. března 2018, 11:31

Kamarádi jsou k nezaplacení. Tedy jak kdy. Své by o tom mohl vyprávět muž z Brna, který investoval spoustu peněz do oprav svého auta. Jeho známému to přišlo líto, a tak mu auto zapálil.

Svérázně se rozhodl pomoci svému známému mladý muž z Brna. Štvalo ho, kolik peněz utápí v opravách auta a marně mu to pořád rozmlouval. Rozhodl se tedy učinit rozhazování přítrž. S kamarádem koupili benzin do kanystru, dojeli k zaparkovanému autu a zapálili ho. Až dosud šlo vše podle plánu. Rychlost hoření však zaskočila i žháře, kterému chytla bunda a ohořely vousy.

Další trhlinou ve scénáři byla hlídka policistů (nacházející se nedaleko v rámci jiné akce), kteří si všimli rychle ujíždějícího podezřelého řidiče. Zápach benzínu a ohořelou bundu se pak snažili žháři maskovat legendou o kontrole motorky a dolévání paliva. To už ulicí k zapálenému autu spěchali hasiči a oba výtečníci se k akci nakonec přiznali.

Jsou podezřelí z poškození cizí věci, škodu ale majiteli už uhradili a není tedy vyloučeno, že z celé anabáze nakonec vyváznou bez trestu," uzavřel policejní mluvčí Pavel Šváb.

Napsal Brněnská Drbna | Foto pixabay.com | Zdroj PČR

Štítky žhář, Brno, auto

 


 

Kam dál?

TEST: Vejce v jedné krabičce jsou různě čerstvá

pátek, 9. března 2018, 09:29

Ještě nedávno měli čeští spotřebitelé obavy z nákupu vajec kvůli aféře s fipronilem. Ten se však v českých vejcích...

Na D1 začnou u Brna stavební práce už v druhé půlce března

pátek, 9. března 2018, 08:00

Opravy jihomoravských dálnic začnou 24. března. Řidičům se tak zkomplikuje průjezd mezi Kývalkou a exitem Brno-západ...

Nová iniciativa brněnských vrcholových sportovců chce za Lužánky...

čtvrtek, 8. března 2018, 18:04

Z řad bývalých vrcholových sportovců vzešla nová brněnská iniciativa ZA LUŽÁNKY, jež chce areálu Ponavy vrátit bývalý...

Lepidlo používám jako krém na ruce, vymlouval se muž kvůli...

čtvrtek, 8. března 2018, 17:54

S těžko uvěřitelnou historkou vyrukoval na strážníky muž, kterého podezřívali z černého výlepu plakátů. Ruce měl prý od...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • AKTUALIZOVÁNO: Řidička srazila chlapce,...

  • Řidička předjížděla sanitku a v protisměru...

  • FOTO: Koupili si v Brně rodinné auto. Za půl...

  • Brněnští středoškoláci vymysleli projekt na...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Mrhalu jsou miliony škeblí. Kvůli vypuštění rybníku ale umírají, snaží se je zachránit dobrovolníci

Známý jihočeský rybník Mrhal v Jivně potřebuje opravit hráz. Po šedesáti letech se tak také stane, a proto se rybník vypouští. Nikdo ale nečekal, že několik metrů od břehu jsou velké kolonie vzácných škeblí. Ty teď na vypuštěné ploše umírají. Zachránit se je snaží jen několik málo dobrovolníků.

TRANSPARENCY: Nejtransparentněji kampaň vedli Piráti, Zelení, STAN a TOP 09

Nejtransparentněji vedli kampaň k říjnovým senátním a komunálním volbám Piráti, Zelení, Starostové a TOP 09. Vyplývá to z hodnocení, které zveřejnila protikorupční organizace Transparency International (TI). V případě komunálních voleb podle ní poskytly minimum informací o financování kampaně velké parlamentní strany. V senátních volbách v hodnocení nejhůře dopadl bývalý středočeský hejtman David Rath (dříve ČSSD).

Doporučuji zdrženlivost. Nerad bych zlobil a obrátil se na správce vašich daní, vyhrožuje kandidát SPD redakci

Práce novináře je někdy složitější, než by se mohlo zdát. To se potvrzuje i před říjnovými komunálními a senátními volbami. Redakce Drbny konfrontovala minulý týden kandidáta za SPD Lubomíra Pánu s informací, že by mohla jeho habilitační práce obsahovat závažné nedostatky. Místo vyvrácení informace se redakce dočkala dopisu, který doporučuje před volbami jeho práci nezkoumat.