Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Do Brna míří francouzská hvězda Zaz

 
středa, 3. září 2014, 12:54

První prosincový den zažije sportovní hala na Vodové koncert populární francouzské zpěvačky, která vystupuje pod jménem Zaz. Po obrovském úspěchu na festivalu Colours of Ostrava a vyprodaném pražském koncertu ji přivítá i brněnské publikum. Organizátoři mají v plánu vyprodat všech 6 000 vstupenek.

Isabelle Geffroyová, kterou celý svět zná jako Zaz je zpěvačka, šansoniérka a skladatelka, která sklízí v posledních dvou letech obrovský úspěch. V Brně vystoupí jako jedna z hostů festivalu Jazzfest Brno a i když není čistá jazzmenka, podle organizátorů do programu dobře zapadá. "Patří k umělkyním, které mají široký záběr, ale vždy dělají kvalitní muziku," uvedl pro Hospodářské noviny umělecký ředitel festivalu Vilém Spilka.

Její styl propojuje pop, rock, electroswing, šanson i jazz a vytváří tak neodolatelný svébytný originál. Kapelu dokáže nakazit svou rozverností a sebevědomou nespoutaností, se kterou tančí po podiu. Zaz je v současnosti naprostou jedničkou ve Francii, ale poslední měsíce dokazují, že dokáže oslovit prakticky celou Evropu a jejího posledního alba Recto Verso se prodaly dva miliony kopií!

Vstupenky na brněnský koncert v jednotné ceně 790 Kč jsou k dostání na webu www.nejkoncerty.cz, v síti Colosseum a běžných předprodejích.

Největším hitem dosavadní kariéry této zpěvačky je píseň Je Voux:

 


 

Kam dál?

TOP 09 navrhuje upravit Stadion místo stavby Janáčkova centra

čtvrtek, 21. srpna 2014, 10:20

Brněnská TOP 09 navrhuje opustit myšlenku stavby Janáčkova kulturního centra s velkým koncertním sálem za více než...

Při Znojemském vinobraní budou máčet nepoctivé vinaře v kašně

úterý, 19. srpna 2014, 15:36

Co nejvíce historizující atmosféru v duchu vrcholného středověku chystají letos pro návštěvníky pořadatelé 31. ročníku...

Den Brna: Odvážlivce čeká nocování v kasematech

středa, 13. srpna 2014, 12:41

O tomto víkendu si moravská metropole opět připomene významnou událost ve své historii – 369. výročí úspěšné obrany...

Při festivalu Ibérica Brno ožije španělskou vášní

pátek, 8. srpna 2014, 13:56

Festival španělské kultury Ibérica, který mezi 11. a 16. srpnem zamíří do Prahy, Brna a Boskovic nabídne už pojedenácté...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.