Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Tom Hanks přijel kvůli volbám do Česka! Brněnský autor virálních videí Michal Orsava opět řádil

 
čtvrtek, 19. října 2017, 19:41

Před rokem přijel i do Brna. Avšak zážitek to byl tak intenzivní, že ho ani nestihl rozdýchat a tentokrát si za svou novou destinaci vybral Prahu. Řeč je o Tomu Hanksovi, který pod rukama brněnské videomága Michala Orsavy ožívá v úplně nových rozměrech. Tentokrát Tom Hanks, respektive Robert Langdon, nezavítal do Česka obdivovat pohlavní orgány brněnských monumentů, ale zúčastnit se vypjatých voleb.

"Levnější máslo"...."Rohlík pod korunu"..."Méně revizorů"... Ihned po vystoupení z autobusu v Praze řvou na Toma Hankse volební transparenty, hesla a sliby ze všech stran. „Nemůžeme s jistotou říct, kdo s těmi hrůzami začal," zní Hanksovi v hlavě, když prochází Prahou. „Takhle to dál nejde!" následuje. Tom Hanks s tím prostě musí něco udělat. Svůj grál nachází až na Václavském náměstí. A teď...jak se rozhodnout?

A jaký byl vlastně záměr brněnského kreativce? „Před volbami mě vždy štve nečinnost českých voličů, zejména mladší generace. Chtěl bych vyšší účast občanů ve volbách. Když už byl i sám profesor Robert Langdon ochotný přijet až z Ameriky k nám, aby uplatnil svůj hlas, tak to přece zvládnou i čeští občané!," glosuje Orsava. Herec Tom Hanks je pro něj dvorním figurantem v jeho videích. „Díky němu už je čitelnější můj rukopis tvorby. Jistě znáte video Brno - město plné vzrušení, kterým to všechno začalo. Navíc Tom Hanks je pro mě dost charismatickým člověkem na to, aby dostal lidi k volbám," uzavírá tvůrce.


Michal Orsava se za poslední rok proslavil skutečně skvostnými kousky.  Na svědomí má například Brno - město vzrušení, kde Robert Langdon odkrývá nejtemnější brněnská tajemství.

Hitem především na sociálních sítích se staly Babišovy dostihy.

Monumentální úspěch pak slavil i jeho Michael Knight aneb Knight Rider, který svého legendárního Kitta prohnal po české D1.

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Starší muž odmítal uvěřit, že Brno není...

  • FOTO: Do brněnských ulic vyjela slavnostní...

  • Na Brněnsku tragicky zemřel mladý traktorista

  • TIPY NA TÝDEN: Rozsvícení vánočního stromku,...

 
 

Kam dál?

Brněnský sochař Jiří Netík dosáhl ohromného světového úspěchu

středa, 18. října 2017, 15:15

Brněnský sochař, řezbář a restaurátor Jiří Netík  uspěl na mezinárodním bienále soudobého umění ve Florencii, kde...

TIPY NA TÝDEN: Parov Stelar, Tattoo Grand Prix, G´oldies party, Záviš a Dny zdRAWé stRAWy

pondělí, 16. října 2017, 17:19

Jak ten čas rychle plyne, že? Člověku přijde, jak kdyby sotva včera byly osmdesátky. Ale jsou tady i osoby, které...

TIPY NA VÍKEND: Burčákový pochod, výstava pejsků z útulku, fotbal, blešák a Hrnem Brnem

pátek, 13. října 2017, 16:45

Babí léto dnes ukázalo svoje kouzlo a doufejme, že vydrží i o víkendu. Ten totiž nabízí stejně pestrobarevné vyžití,...