Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Červeným kostelem se v neděli rozezní koncert Na Hlavu. Pomůže otci rodiny v boji s nádorem

 
čtvrtek, 21. září 2017, 14:28

Již od sedmnácti let bojuje s nádorem mozku. Honza Vykydal i přesto neztrácí víru a zvládá s manželkou vychovávat dvouletého syna Matouška. Na pomoc rodině Vykydalových v těžké životní situaci se rozhodli jejich přátelé uspořádat benefiční koncert. V neděli se tak Červeným kostelem roznese hudba nadějných mladých hudebníků. Výtěžek koncertu "Na Hlavu" půjde na léčbu Honzy a zkvalitnění života jeho rodiny.

Už přes deset let bojuje Jan vykydal se zákeřnou nemocí. Za sebou má 4 operace, 2 ozařování a nyní i vchemoterapii. I přes náročnou léčbu se chce Honza co nejvíce věnovat rodině, která je v jeho životě nejdůležitější. S manželkou na mateřské a při léčbě chemoterapií to však nemají vůbec jednoduché.

Proto se jeho přátelé v čele s Martinou Sirovou rozhodli uspořádat benefiční koncert. „Od zvukařů, přes fotografy, moderátora a hudebníky, to dělají zdarma," prozradila hlavní organizátorka Martina. Na benefičním koncertu, jehož název "Na Hlavu" vymyslel sám Honza, se návštěvníci můžou těšit na mladé vycházející hudební hvězdičky.

Na pódiu se postupně představí dívčí pěvecká skupina Diamantes, která už vystupovala například s Petrem Kolářem a jejich repertoár z vybraných muzikálových, pohádkových i popových písní, dále sestry Jasanské, vynikající houslistky, jež si zahrály i s Pavlem Šporclem. Svůj talent předvede i zatím méně známý, ale neuvěřitelně talentovaný písničkář Michal Horák, kterého doprovodí a také sólově vystoupí saxofonista a klarinetista Ondra Dvořák. Celým večerem provede moderátor FTV Prima Josef Mádle. Během večera si budete moci vychutnat víno od vinařů Bukovský a Michna, kteří akci podpořili.

Benefiční koncert startuje v neděli od 18 hodin v Červeném kostele na Joštově ulici. Doporučujeme přijít dříve - kdo dřív přijde, ten dřív sedí! Tak buďte v neděli "Na Hlavu" a přijďte pomoci jednomu sympatickému tatínkovi a jeho rodině!

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
 


 

Kam dál?

Prachy budou hrát v neděli hlavní roli a vy můžete být u toho!

středa, 20. září 2017, 14:03

Přesně tak to bude již tuto neděli 24. 9. 2017, kdy od 19 hodiny začne v kulturním domě Semilasso divadelní představení...

Dlouho očekávaná událost je tu! Jazzová lady Diana Krall dnes zahraje...

středa, 20. září 2017, 11:25

Jedna z největších hudebních událostí letošního roku  klepe na dveře. Kanadská zpěvačka a klavíristka Diana Krall dnes...

Kabinet Filmúz vstupuje do nové sezóny. Studentskému projektu...

pondělí, 18. září 2017, 13:12

Na začátku byl nápad dvou studentů filmové vědy Jana Churého a Jaromíra Franty, na jeho konci často až po strop...

TIPY NA TÝDEN: Sladký život ku*ev, Slavnosti vína, Októbrfest a...

neděle, 17. září 2017, 20:55

Ošklivé počasí na náladě nepřidá, tak je třeba si ji vylepšit vlastním přičinění. Zlepšíte si pohled na svět skrz...

 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Žít Brno chce pozvat do města několik...

  • Zfetovaný muž lezl na hlavním nádraží po...

  • VIDEO: Na Svoboďáku hrál světoznámý...

  • VIDEO: Muž unesl mladou ženu od vchodu domu...

Reklama
 
 

O čem píše Drbna.cz

Naštvěte se – a Facebook už zařídí zbytek. Populisté profitují z hněvu na sociálních sítích

Málokterý populistický politik se obejde bez emotivních gest při veřejných vystoupeních nebo emočně zabarvených výrazů v příspěvcích na sociálních sítích. Právě tam, konkrétně na Facebooku, můžou emoce – a nejvíce hněv – populistům pomoci zasáhnout větší publikum. Algoritmus Facebooku totiž takovým emotivním příspěvkům „fandí“.

Jak správně postupovat při reklamaci zájezdu?

Vrátili jste se z dovolené rozčarovaní ze služeb, které vám poskytla cestovní kancelář? Ubytování bylo horší, vzdálenost od moře neodpovídala informaci v katalogu a slibovaný bazén úplně chyběl? Braňte se a vady zájezdu reklamujte.

Nepřipouštěli si neúspěch, řekl český hasič o záchraně Thajců

Neúspěch akce na záchranu 12 thajských fotbalistů uvězněných v zatopené jeskyni si nikdo nepřipouštěl, řekl dnes novinářům český hasič David Kareš, který byl na místo vyslán z České republiky. Společně s kolegou Petrem Vodičkou měli za úkol posoudit, zda by se pro vyproštění dětí a jejich trenéra dala využít velkokapacitní čerpadla. Nasazení českých hasičů dnes ocenil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) a předal jim skleněné plakety.