Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Drum and bass a benefice? Iný Koncept zaručuje hudební kvalitu i ochotu pomáhat

 
sobota, 20. května 2017, 13:38

Jak může vypadat spojení elektronické hudby a benefičního záměru? Dozvíte se už dnes v novém brněnském kulturním prostoru Artbar Druhý Pád! Brněnsko-boskovická promotérská skupina Mindicted Crew zde pořádá drum and bassový večírek Iný Koncept, jehož výtěžek půjde na podporu programu Hard & Smart, který funguje pod obecně prospěšnou společností podané ruce.

A co konkrétně peníze vybrané v rámci tohoto večírku podpoří? Hard & Smart je terénní program, v jehož rámci se pracovníci Podaných Rukou zaměřují na prevenci, monitoring, zmírňování negativních efektů rekreačního užívání drog a odborné intervence v prostředí večírků elektronické taneční hudby. „Pohybujeme se v tomto prostředí, a jelikož problémy spojené s rekreačním užíváním návykových látek na našem publiku pozorujeme, jsme toho názoru, že projekt Hard & Smart odvádí velice záslužnou činnost.“ říká Vojtěch Sedlák, spoluzakladatel Mindicted Crew a hlavní organizátor akce Iný Koncept. Více info o projektu najdete zde.

A proč Iný Koncept? Tento název organizátoři akce zvolili, jelikož si pozvali značné množství spřátelených DJů ze Slovenska. Hlavními hosty večera jsou zástupci Basement DnB Crew – Mikro a Cuker, kteří se představí ve společném setu. Ze Slovenska je dále doplní Vooid, Cockroach, RH+ a Bradrs. O zbytek programu se postarají brněnské stálice, jmenovitě Calli a 2Nine z Liquidators crew a za Soul Ex Machina crew zahrají Six Beat Under s Attemptem. Celou akci symbolicky zakončí pracovník Podaných Rukou, DJ E2jz z Bassinfection crew!

To vše v krásném, novém, neokoukaném a příjemném klubu, který se nachází na křižovatce ulic Kotlářská a Štefánikova (zastávka Pionýrská). Druhý pád je multifunkční kulturní prostor, kde se běžně konají divadelní představení, koncerty kapel nebo stand-up shows. Nutno však poznamenat, že večírkům elektronické taneční služby to v těchto prostorách taky moc sluší! Hlavní sál je nekuřácký, což ale supluje stylová kuřárna. Velikým plusem je také kvalitní bar, kde si  vychutnáte výtečnou čepovanou Chotěboř.Výjimečnost prostoru podtrhne kvalitní 15 KW soundsystem a exkluzivní light show, o které se postará Basstronic Control Crew!

Tisková zpráva
 


 

Kam dál?

Na výstavišti v Brně dnes zahrají výstřední američtí rockeři Kiss

sobota, 20. května 2017, 10:25

Na brněnském výstavišti dnes zahraje americká rocková skupina Kiss, která vedle své hudby proslula také výstřední...

V Brně se dnes poprvé představí švédské rockové legendy Europe

čtvrtek, 18. května 2017, 09:34

V brněnské DRFG Areně dnes vystoupí jedna z nejúspěšnějších rockových kapel 80. let, Europe ze Švédska. Čeští...

Studentské ProFIdivadlo převedlo na divadelní prkna román Katyně....

čtvrtek, 18. května 2017, 00:24

ProFIdivadlo při Fakultě informatiky Masarykovy univerzity uvedlo při dvacátém výročí založení souboru minulý týden v...

Legendární česká kapela Lucie vydává po šestnácti letech album....

středa, 17. května 2017, 13:05

Nejslavnější česká kapela Lucie vydá po šestnácti letech nové řadové album EVOLUCIE v původní, nejznámější...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.