Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

TIPY NA VÍKEND: Mezinárodní hokej, Láskyplný Zelňák a Tradiční ples

 
sobota, 11. února 2017, 09:36

Mezinárodní hokej dorazil do Brna. Po ledě DRFG areny v těchto dnech poletují ti mladíci před hranicí dospělosti z nejlepších hokejových zemí světa. Přjiďte podpořit naše v sobotu proti USA a v neděli proti Rusku. Pokud však přeci nejste sportovně zaměřeni, určitě vás zaujmou dva z tradičních brněnských plesů.

Čeští hokejisté ve středu vydřeli vítězství nad Finskem 2:1 a ve čtvrtek prohráli až po samostatných nájezdech se Švédy 3:4.V sobotu budou hrát v DRFG areně s od 18:3é USA a v neděli od půl čtvrté s Ruskem. Tímto duelem také turnaj pěti národních týmů vyvrcholí.

„Švédové prosazovali postupný útok a výborně bruslili. Jsem rád, že to kluci zvládli a zareagovali na soupeře. S týmem, jako jsou USA, to bude podobné. Věřím, že se dobře připravíme,“ uvedl trenér hokejových nadějí Petr Haken. Program turnaje najdete zde.

V sobotu bude na Zelném trhu první ročník akce Láskyplný Zelňák. Hlavním tahákem budou řemeslné výrobky, sladkosti a dárečky s valentýnskou tématikou. Lidé uvidí i energickou kapelu Gospel Friends a Pěvecký sbor Blahoslava Hajnce,

Plesová sezóna pokračuje. V sobotu hostí Besední dům V. reprezentační ples Kantilény a ve stejnou dobu v Bobycentru je na programu Tradiční ples v Brně.

Zdroj: MMB

 


 

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • Starší muž odmítal uvěřit, že Brno není...

  • FOTO: Do brněnských ulic vyjela slavnostní...

  • TIPY NA TÝDEN: Rozsvícení vánočního stromku,...

  • Na Brněnsku tragicky zemřel mladý traktorista

 
 

Kam dál?

Městské divadlo chystá Steinbeckovo drama O myších a lidech

čtvrtek, 9. února 2017, 11:53

Jako příběh o naději, lásce a přátelství navzdory tvrdosti života vidí brněnští divadelníci slavné drama O myších a...

Druhý Anděl Páně je komerčně nejúspěšnějším českým filmem v dějinách

úterý, 7. února 2017, 10:35

Pohádka Anděl Páně 2 režiséra Jiřího Stracha vydělala na tržbách 127,1 milionu korun, a po deseti týdnech v distribuci...

Před 95 lety se narodil jeden z největších českých básníků minulého století Jan Skácel

pondělí, 6. února 2017, 09:31

Před 95 lety, 7. února 1922, se v obci Vnorovy na Hodonínsku narodil básník Jan Skácel, jenž se svým dílem zařadil mezi...