Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Věhlasný Bratislava Burlesque vyráží poprvé za hranice, svou odvážnou show představí v Brně

 
úterý, 10. ledna 2017, 22:02

Elegance, smyslnost, ženskost. Ale také odvaha, erotika a provokace. Tak by se dal vystihnout novodobý burlesque. A právě na něj se mohou 11. února těšit diváci v Brně v Divadle Radost. Po několika letech úspěšné domácí produkce vyráží totiž věhlasné uskupení Bratislava Burlesque se svojí show poprvé za hranice.

Burlesque je umění odhalování se a svádění. Umění plné humoru a satiry s bohatou historií. Název vychází z italského slova "vtip". Původně šlo o hudebně dramatický žánr, jenž je spojen se zveličováním a ironií. Dnešní představitelky ho však posunuli na vyšší úroveň - scénická vystoupení mívají erotickým nádech. Elegance, smyslnost, ženskost a fakt, že se tanečnice nikdy nesvléknou úplně do naha, to jsou nakonec faktory, které dělají vystoupení zajímavé a napínavé.

Bratislava Burlesque je první a jediný burlesque hub na Slovensku, ketrý produkuje originální a velkolepá celovečerní představení. Mnohé jejich členky vystupují na vělkých festivalech v Evropě i Severní Americe.

Do Brna přijíždí bratislavský burlesque s tím nejlepším, co v repertoáru má. Organizátorky slibují atmosféru plnou erotiky a humoru. V průběhu večera několik světoznámých showgirls. Lotta Love rozproudí krev v žilách spojením vizuálních lahůdek, drzosti a tance. Catrice Cat vás svede svou dechberoucí krásou a půvabem. 

O pulzující atmosféru plnou aplausu sa postará Lady Vivian. Oslňující kostýmu předvede Magie Noire. Do kolen vás dostane jiskřivý koktejl komických a energických čísel v podaní Diamond Fairy a nebude chybět ani roztomilý anděl s ďáblem v těle Lena Del Vanilla.

Po skončení show bude večer pokračovat afterparty, soutěž o nejlépe oblečného diváka a tombolu s hodnotnými cenami. Lístky jsou v prodeji online na smsticket.cz. Dveře Divadla Radost se návštěvníkům otevřou v sobotu 11.2. 2017 ve 20 hodin, představení začíná o hodinu později. 

Tisková zpráva

Komentáře

 

Napište nám

Nejčtenější

  • V Brně dnes otevřeli nejmodernější...

  • Všichni do podchodu. Na hlavním nádraží už...

  • Schváleno! Brněnská sportoviště se po...

  • VIDEO: Školák vběhl přímo pod šalinu. Z...

Reklama
 
 

Kam dál?

Na výstavišti v červnu vystoupí londýnská kapela Placebo

úterý, 10. ledna 2017, 15:39

Londýnská skupina Placebo, která patří ke špičce alternativní scény, vystoupí 26. června v Brně. Koncert se uskuteční v...

RECENZE: Zpívající Ryan Gosling a Emma Stone v možná nejlepším novodobém muzikálu

úterý, 10. ledna 2017, 13:16

Uplynulo už více jak 50 let od doby, kdy muzikály patřily k jedněm z nejvíce ceněným a divácky oblíbeným žánrům v...

Brněnský Komediograf chystá politickou satiru, ve které prezident Zeman propije Hrad

úterý, 10. ledna 2017, 02:31

 Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček se po Zlíně stane postavou divadelní hry také v Brně. Divadlo Komediograf připravuje...