Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

"Neskutečná akce, excelentní řečníci." Glorious opět zaplnil SONO a chystá se do Bratislavy

 
čtvrtek, 21. dubna 2016, 16:19

V minulém týdnu se v prostorách brněnského SONO centra konala prestižní konference Glorious 2016 se zaměřením na podnikání a osobní rozvoj. Organizátoři sklidili spoustu kladných ohlasů ze stran diváků i řečníků a chystají se do Bratislavy.

Konference Glorious se účastnilo přes 550 návštěvníků. Doprovodný program zabíral 3000 m2 a byla pro něj vyhrazena 4 patra SONO centra. V rámci konference vystoupili například Martin Roman, Někdejší mocný šéf polostátní skupiny ČEZ, Jan Mühlfeit, který dlouhá léta působil v nejužším vedení Microsoftu, Tania le Moigne, šéfka české pobočky Google, a mnoho dalších.

Návštěvníci měli možnost se s řečníky setkat tváří v tvář na večerním networkingu a například Martin Roman dokonce večer udělal nečekaný workshop. Ze strany studentů se na konferenci až na výjimky linou pouze ódy. „Velké poděkování Ondřeji Práškovi a jeho týmu. Byl jsem na hodně konferencích, ale toto byla TOP konference mého života a to jsem už na "pár" akcích byl. Mnoho inspirace, nápadů, motivace, zkušeností, atd.,“ řekl Michal Kuzněcov.

"Neskutečná akce, excelentní řečníci, perfektní pořadatelé a výborná atmosféra! Já byla nadšena a soustředěna celé 2 dny každuo minuti! Jsem přesvědčena, že mě rady, tipy a vědomosti posunou dál. Víc než vřele doporučuji a už teď se nemohu doškat Glorious 2017!, řekla na adresu konference Lucy Buryanová

Spokojení byli ale i řečníci, což ukazuje i fotka na twitteru od Tanii le Moigne.

Organizátoři z Business Academy také poodhalili další plány. Na podzim se konference přesune do Bratislavy. Nezbývá, než se těšit na to, až se k nám vrátí zase zpátky.

Napsal Ondřej Král | Foto David Poul
 


 

Kam dál?

Zmikunde! Kadle! Válface! Na Šbiplergu jsou Lucemburské opráski

čtvrtek, 21. dubna 2016, 15:29

Karlovské jubileum a Lucemburky připomíná na Špilberku trochu netradičně komiks Opráski sčeskí historje. Jeho svérázný...

SOUTĚŽ: Korben Dallas a Kieslowski přivezou do Brna hudbu silných...

úterý, 19. dubna 2016, 08:48

Ve čtvrtek 21. dubna se na Flédě představí rocková alternativa ze Slovenska Korben Dallas. Jako host vystoupí pražské...

Red Bull Tour Bus 2016 chystá velkolepou hiphopovou událost. Místo...

pondělí, 18. dubna 2016, 09:21

Střecha vytuněné karosy Red Bull Tour Bus letos bude hostit aspiranta na událost roku tuzemského hip hopu. Svůj...

Hvězdárna a planetárium Brno bodovala v přehlídce Akademií věd České...

pondělí, 18. dubna 2016, 09:06

Hvězdárna a planetárium Brno obdržela v minulém týdnu dvě ceny – 1. a 2. místo – v soutěžní přehlídce SCIAP 2015...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé přispět na pomoc nevidomým

Koupí bílé pastelky dnes mohou lidé v Česku přispět na pomoc nevidomým a slabozrakým. Celonárodní veřejná sbírka se koná po dvacáté a dobrovolníci v bílých tričkách při ní budou v ulicích měst nabízet za 30 korun bílou pastelku, která symbolizuje bílou hůl a život zrakově postižených. V 15:00 akce vyvrcholí koncertem na Václavském náměstí v Praze.

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.