Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Hudba za každého počasí! Na posledním City Pikniku vystoupí Mirai a Xindl X

 
neděle, 18. srpna 2019, 20:10

Na poslední letošní hudební piknik Hitrádia City Brno přijedou tentokrát kapela Mirai a Xindl X. Poslední City Piknik letošního roku proběhne v parku na Slovanském náměstí ve středu 21. srpna a vstupné bude jako vždy zdarma.

Můžete dorazit hned po práci, začíná se v 16 a jako první zahraje kapela Mirai od 17 hodin. Posléze vystoupí Xindl X, a to od 19 hodin. Oba koncerty si užijete v akustické podobě, která perfektně dotváří piknikovou atmosféru v parku. Vemte s sebou rodinu, přátele a klidně i své čtyřnohé mazlíčky.

Zabaví se i děti, pro které je přichystána spousta her. Doporučujeme si přibalit i deku, ovšem budete se moci uvelebit i v desítkách lehátek a pohodlných sedacích vaků a koncerty vychutnávat s dobrým jídlem a pitím v ruce. Na místě opět budou servírovat své pokrmy brněnská bistra, restaurace a food trucky. O zábavu mezi koncerty se postarají moderátoři a DJ z Hitrádia City Brno.

Akce se koná za každého počasí.

City Pikniky se konají pod záštitou primátorky Statutárního města Brna Markéty Vaňkové. 

Ve videu se podívejte, jak vypadal City Piknik na Slovaňáku loni.

 


 

Kam dál?

Města chystají k výročí sametové revoluce mince i Lennonovu zeď,...

sobota, 17. srpna 2019, 12:01

Města v Jihomoravském kraji chystají k letošnímu 30. výročí sametové revoluce vzpomínkové akty, výstavy, koncerty,...

Ranného cenu pro vlivné výtvarníky letos dostane Kokolia

sobota, 17. srpna 2019, 11:54

Letošním laureátem Ceny Michala Ranného je dvaašedesátiletý brněnský rodák Vladimír Kokolia. Ocenění vyhlašuje Moravská...

Překročte řeku Svitavu i letos. Můžete použít kolo, vlak, vlastní...

čtvrtek, 15. srpna 2019, 16:30

Již popáté ožije nábřeží Svitavy čilým festivalovým děním. „Překračovat“ řeku za kulturními i sportovními zážitky bude...

Švédům se nevzdáme ani letos. Obléhání města Švédy roku 1645...

úterý, 13. srpna 2019, 17:01

Ozbrojenci všude po městě a náboženská válka o svobodu vyznání a vládu nad celou Moravou. Festival Den Brna oslaví...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

CK Neckermann má v cizině 1100 českých klientů, návrat zajistí

Cestovní kancelář Neckermann, která je v Česku součástí zkrachované britské kanceláře Thomas Cook, má v zahraničí k dnešnímu dni zhruba 1100 českých klientů. O tyto klienty se postará a zajistí jim bezpečný návrat do České republiky jejich plánovaným letem. V tiskovém prohlášení to dnes uvedl šéf marketingu CK Neckermann Jan Šrámek.

Začínají Dny českého piva. Po celé republice můžete ochutnat svatováclavské speciály

Povstaňte, jdeme na pivo! Tak zní heslo už sedmého ročníku Dnů českého piva. Slavnosti oblíbeného zlatavého moku se konají po celé republice a nabídnou bohatý program, ale i speciálně navařené svatováclavské pivo. Akce začíná 24. září a trvá až do 30. září.

Některé budovy v centru Prahy přes noc pokryly graffiti

Některé budovy v centru Prahy, například Tančící dům, Obchodní dům Kotva a Dům módy na Václavském náměstí pokrylo přes noc graffiti. Akce má upozornit na nedostatek legálních ploch pro street art. Zhruba 20 streetartovým umělcům dala k dispozici přes 190 metrů čtverečních plochy svých domů společnost Pražská správa nemovitostí (PSN). Většina maleb je dočasná, trvalý zásah do podoby historických či památkově chráněných budov je totiž omezený. Novinářům to v tiskové zprávě sdělila za PSN Tereza Pavézková.