Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Brněnská drum'n'bass partička se dnes v Praze utká o titul nejlepší crew roku

 
pátek, 26. července 2019, 13:12

O titul nejlepší crew, tedy nejlepší party drum'n'bass (DNB) Djů v Česku, se dnes v pražském klubu Storm utká brněnská Mindicted Crew. Devítičlenná parta kamarádů z Brna se za pět let své existence dostala mezi nejlepší české celky věnující se zlomenému beatu v tempu 174 BPM. K titulu jim mohou pomoci lidé i hlasováním online.

Během pěti let na špici

Kluci z Mindicted Crew ušli od roku 2014 opravdu dlouhou cestu. Postupně se vypracovali mezi české špičky, pravidelně vystupují v klubech po celé ČR i v zahraničí (Malta, Slovinsko, Slovensko) a mají za sebou hraní na značném množství open air festivalů (Let It Roll, S-Massacre, Fortune Festival, Basement Festival, Rosnička a další). Vyvrcholením jejich práce bylo vítěztsví na prvním ročníku DNB Battle Kombat v orce 2018. Letos tak kluci z Brna šlapou za obhajobou titulu.

DNB Battle Kombat je soutěž českých DNB uskupení, která se letos již druhým rokem odehrává v pražském Storm Clubu. Na začátku bylo 8 nominovaných crews, ze kterých se v průběhu čtyřech základních kol a dvou semifinálových vyselektovaly dvě finálové - Drum And Bass Production Crew z Plzně a Mindicted Crew z Brna.

Na vítěze čeká kromě prestiže na české DNB scéně také tříhodinový showcase na největším DNB festivalu na světě - Let It Rollu 2019 či dlouhodobá spolupráce se Storm Clubem.

O vítězi rozhodnou i lidé na sociálních sítích

O vítězi rozhoduje několik kritérií. Prvním je hlasování v anketě mezi fanoušky na sociálních sítích. Hlasovat může každý Anketa se uzavírá dnes v 16. hodin.

Dalším kritériem je hlasování návštěvmníků při samotném finálovém večeru ve Storm Clubu v Praze a posledním kritériem je  názor samotného pořadatele, který posuzuje jak kvalitu hudební produkce na místě, tak kreativitu jednotlivých crew v promování své účasti na závěrečném mejdanu.

Finále na celý život

Že do toho jdou kluci z Mindicted Crew opravdu naplno a nepodceňují ani poslední kritérium - promování akce - svědčí i bláznivé kousky jeho členů. Například Martin "Tower" Binder si nechal vytetoval logo soutěže na stehno. Na finálový večer bude díky tomu vzpomínat po zbytek života. Díky hlasování online můžeme pomoci tomu, aby z toho byly vzpomínky na večer vítězný!

Vizitka autora

 

Martin Šeda

Šéfredaktor Brněnské Drbny (kontakt: sefredaktor@brnenskadrbna.cz)

Něžný barbar & Hospodský pábitel

 
Foto Mindicted Crew
 


 

Kam dál?

Film Nabarvené ptáče, který se natáčel i v Brně, bude bojovat o...

pátek, 26. července 2019, 10:41

Obrovský úspěch pro českou kinematografii. Nový celovečerní film Václava Marhoula s názvem Nabarvené ptáče, adaptace...

Někdy vstanu osmdesátiletý, jindy se probudím a je mi padesát, říká...

středa, 24. července 2019, 20:50

„Když mi bylo sedm, to znamená, že jsem ještě neměl tu nulu na konci,“ začal Bolek odpovídat na otázku, co si přál,...

Vaňkovka Fest jde do finále. Poslední týden festivalu nabídne filmy s...

pondělí, 22. července 2019, 19:55

Vaňkovka Fest míří do finále. Poslední týden free festivalu na Zvonařce opět přináší letní kino, spoustu zábavy, hudbu,...

TIPY NA TÝDEN: Zrní na Špilberku, Ondřej Havelka na Biskupském dvoře,...

neděle, 21. července 2019, 18:44

Že by v Brně nastala okurková sezóna? Přistupujte k tomu raději optimisticky. Nemusíte večer přebíhat z jedné akce na...

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.