Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Hospic sv. Alžběty zve na charitativní běh jednotlivce i firmy. Svou účastí pomohou s dostavbou zařízení

 
úterý, 4. června 2019, 15:30

Hospic sv. Alžběty pořádá charitativní běh a všechny srdečně zve k účasti. Výtěžek je určen na rekonstrukci a dostavby Hospice sv. Alžběty. Běh je určen jak pro sportovce, kteří jsou natěšeni na protáhnutí svých těl při běhu, tak pro zájemce, jež si trasu chtějí pouze projít vycházkovým tempem.

Přijďte si zasportovat na charitativní běh Hospice sv. Alžběty. Start i cíl trati bude v areálu hospice na Kamenné 36, a to už příští sobotu 8. června v 10 hodin. Trasa je vyměřena na 5 a půl kilometru, které si můžou zaběhnout zkušení sportovci, ale i zájemci o příjemnou sobotní procházku s vlastním tempem. Akci bude moderovat Borek Kapitančik z Českého rozhlasu Brno.

Na běh zvou také ředitel Hospice sv. Alžběty Mgr. Karel Kosina a primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková.  

Událost je určena nejen pro jednotlivce, ale také pro celé firmy. Ty mohou vytvořit tříčlenné týmy a za firmu darovat peněžní obnos. Firma, která věnuje nejvyšší dar pak dostane poukázky do břeclavského fitness centram kde se jim osobně bude věnovat trenét Petr Prušanský. Úplně všichni se mohou na konci těšit na medaili, vodu k občerstvení, běžecké tričko, slevový poukaz na zboží od Rock Pointu, plátěnou tašku a kaši od Mary's Meal. 

Svou účastí a darem účastníci podpoří rekonstrukci a dostavbu brněnského hospice, který poskytuje lékařskou, sociální, psychologickou a duchovní podporu lidem na konci životní cesty.

Jednotlivci se mohou registrovat na odkazu  www.behyprohospice.cz  a pro firemní týmy se mohou hlásit na telefonu 736 503 781.

 

Běh pro hospic sv. Alžběty - benefiční běžecký happening 
Kdy: sobota 8. června v 10:00
Kde: v krásném koutu Brna (Kamenná kolonie a Červený kopec), start a cíl v areálu hospice, Kamenná 36, Brno
Pro koho: běžci všech věkových i kondičních kategorií, firemní týmy
Délka trati: 5,5 km po asfaltovém chodníku a lesních cestách
Moderuje: Borek Kapitančik, Český rozhlas Brno
Registrace: individuální účastníci: www.behyprohospice.cz firemní týmy: tel. 736 503 781
Kontakt: fundraising@hospicbrno.cz, tel. 736 503 781
Partneři: Mattoni, Decathlon, Běžecká škola Miloše Škorpila, Rock Point, iMi Partner, fitness centrum Peter Prušanský, Magistrát města Brna
Mediální partner: Magnus Regio
Akce proběhne pod záštitou JUDr. Markéty Vaňkové, primátorky města Brna.
Upozornění: Parkování přímo u hospice nebude možné, prosíme myslete na to. Pokud přijdete s dětmi, které nepoběží, pohlídáme je
Napsal(a) Šárka Motyčková | Foto Hospic Sv. Alžběty
 


 

Kam dál?

TIPY NA TÝDEN: Soutěžní ohňostroje, minipivovary v Řečkovicích,...

neděle, 2. června 2019, 21:59

Teploměry hlásí letní počasí akorát včas. Tento týden nás čeká opravdu pestrá nabídka festivalů, které máme většinou...

Pěstitelé vystavují v Brně kvetoucí kaktusy, spolek má 95 let

neděle, 2. června 2019, 17:30

Kvetoucí kaktusy mnoha velikostí a tvarů vystavuje ode dneška brněnský pěstitelský klub Astrophytum. Nejstarší podobně...

TIPY NA VÍKEND: Pro děti Dětský den, pro rodiče Gulášfest. Zábavou...

pátek, 31. května 2019, 16:40

Co rozhodně nevynechat tento víkend? Ke dni dětí můžete svým ratolestem i sami sobě nadělit pobyt v Lužánkách, kde si...

Teď když máme, co jsme chtěli. Dnes začíná festival Meeting Brno,...

středa, 29. května 2019, 13:06

Meeting Brno počtvrté. Pod mottem "Teď když máme, co jsme chtěli" letos sdružuje diskuzní fóra a různé kulturní akce....

 
 
 

O čem píše Drbna.cz

Finanční správa omezí činnost 33 finančních úřadů

Finanční správa omezí v prvním pololetí příštího roku činnost 33 finančních úřadů. Úřady budou služby poskytovat v úřední dny pondělí a středa, tedy minimálně dva dny v týdnu, a budou je zajišťovat alespoň dva pracovníci správy. Finanční správa o tom dnes informovala v tiskové zprávě. Rozsah služeb pro občany by tak měl podle správy zůstat stejný. Zástupci obcí a samospráv změny kritizují s tím, že plánované kroky omezí služby v regionech a navíc se tím centralizuje státní správa.

Česka pojišťovna a pojišťovna Generali se do konce roku propojí

Česka pojišťovna (ČP) a pojišťovna Generali, které v Česku působí v rámci světové pojišťovací skupiny Generali, propojí své aktivity. Pojistné portfolio pojišťovny Generali se do konce letošního roku stane součástí ČP. Ponese nový název Generali Česká pojišťovna. Nyní Česká pojišťovna vede nezbytná jednání s regulátorem.

PRŮZKUM: Půl pro, půl proti. Češi se v názoru na prohlubování evropské integrace neshodují

Češi jsou rozdělení v názoru na to, zda by se měla dál prohlubovat evropská integrace. Pro větší integraci je 45 procent lidí, tedy stejně jako lidí, kteří další integraci odmítají. Ukazuje to průzkum, který pro projekt Moje Evropa exkluzivně zpracovala agentura Median.