Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Žena sušila prádlo. Sousedka jí ho přivřela do balkonových dveří

 
čtvrtek, 1. května 2014, 17:16

Kuriózní sousedský spor řešili ve čtvrtek v brněnských Židenicích strážníci. Jedna z nájemnic domu tam dělá dlouhodobě naschvály padesátileté ženě. Nereaguje ani na snahy o rozhovor, kterým by se vše vysvětlilo.

O poschodí níž bydlící žena údajně sousedce při sušení prádla často zavírá prostěradla do svých balkonových dveří. Poté předstírá, že není doma. „Ani po zvonění a klepání hlídky se z bytu nikdo neozýval, proto předali městští policisté případ přestupkové komisi pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

 


 

Kam dál?

Na Tomkově náměstí se srazilo auto s tramvají

středa, 30. dubna 2014, 12:44

Provoz na frekventované křižovatce na Tomkově náměstí na severu Brna zkomplikovala ve středu ráno dopravní nehoda....

Podnapilá žena chtěla vyskočit z okna

středa, 30. dubna 2014, 10:17

Těžkou práci měli v úterý odpoledne brněnští policisté s osmapadesátiletou ženou. Brňanka jim telefonicky sdělila, že...

Hasiči evakuovali z domu v ulici Hlinky osmnáct lidí

středa, 30. dubna 2014, 08:32

Podezřelý zápach v jednom z bytů v domě v ulici Hlinky v centru Brna prověřovali v úterý před sedmou hodinou večerní...

Policie zadržela jedenáctičlenný gang vyrábějící pervitin

úterý, 29. dubna 2014, 16:44

Policie odhalila jedenáctičlenný gang, jehož členové jsou podezřelí z výroby pervitinu v Blansku. Při domovních...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.