Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

V Bohunické ulici někdo prorazil několika kamionům nádrže

 
neděle, 5. října 2014, 21:13

Noční kontrola hlídky městské policie odhalila dnes nad ránem na Bohunické ulici velký únik nafty ze zaparkovaného kamionu. Skvrna z uniklého paliva v tu chvíli již zabírala šedesát metrů čtverečních a nebezpečná tekutina dále unikala. Při následné kontrole dalších zaparkovaných vozidel byly odhaleny i další poškozené nádrže.

Ekologické pohromě zabránil okamžitý příjezd hasičů, kteří zabránili dalšímu úniku nafty a jejímu působení na okolí. Strážníci následně přivolali Policii České republiky, která si případ převzala pro podezření ze spáchání trestného činu.

 


 

Kam dál?

Násilník z chodeb se sám přihlásil na policii

čtvrtek, 2. října 2014, 20:42

Na základě výzvy v mediích získali policisté od občanů nebývalé množství informací a poznatků. Kriminalistům se...

Padělky textilu z Turecka celníci odhalili podle řidičových cigaret

úterý, 30. září 2014, 10:28

Celníci zabavili na jižní Moravě ve dvou kamionech směřujících z Turecka do Polska kolem 20.000 kusů zboží, hlavně...

Policie hledá násilníka, jeho tvář zachytila kamera

pondělí, 29. září 2014, 08:57

Zatím neznámý násilník má v Brně na svědomí hned dvojici útoků na mladé ženy. Jedno přepadení provedl v chodbě domu na...

Muž v Maloměřicích uhodil těhotnou ženu, pak se dal na útěk

sobota, 27. září 2014, 20:28

V poutech brněnských strážníků skončil včera večer muž, který se údajně nevybíravě choval ke své těhotné známé....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Modřanský Biograf promítne film Dospělým ze dne na den

Pražský Modřanský Biograf se 18. září v 18:30 stane další zastávkou turné celovečerního dokumentu Dospělým ze dne na den, který natočil Igor Chaun. Nezisková organizace Mimo domov snímkem přibližuje napínavé příběhy mladých lidí, kteří opouštějí dětské domovy a jsou na prahu dospělosti postaveni před těžká životní rozhodnutí. Promítání je určeno široké veřejnosti a vstupné je dobrovolné.

Nová směrnice zavádí od 14. září povinnost nutnost vyššího stupně ochrany při platbách kartou

PSD2 je opatření, které napomáhá držitelům karet ještě k větší bezpečnosti při platbách kartou zejména na internetu. Pro uživatele díky zavádění nových technologických standardů přinese možnost pohodlného placení s ověřením pomocí biometrie a v budoucnu i jednodušší nákupy v aplikacích obchodníků bez komplikovaných přesměrování mezi aplikacemi. Plné využití všech těchto výhod bude dosaženo postupně. Nicméně již počáteční opatření zajišťují držitelům karet Mastercard, že i nadále budou moci pohodlně a s vyšším bezpečím platit za své nákupy. Platby kartou tak zůstávají stále tím nejpohodlnějším způsobem placení.

Na příští Rock for People se do Česka vrátí Green Day

Na festivalu Rock for People příští rok vystoupí americká punk rocková legenda Green Day. Do Hradce Králové doveze své album, které vydá na začátku příštího roku. ČTK o tom dnes za pořadatele festivalu informovala Silvie Marková. Společně s Green Day dorazí američtí rockeři Fall Out Boy, kteří budou mít na Rock for People českou premiéru, a držitelé Grammy, americká kapela Weezer.