Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Strážníci se zaměřili na potírání prostituce v Brně

 
pátek, 2. května 2014, 17:02

Pětasedmdesátkrát přistihli v Králově Poli brněnští strážníci za uplynulý rok a půl devětadvacetiletou ženu při nabízení sexu za peníze. Naposledy jí udělili tisícikorunovou pokutu ve čtvrtek večer.

Městští policisté se potírání prostituce v brněnských ulicích věnují intenzivně. „Každý den mnohokrát kontrolují problémová místa, kde některé ženy i muži navzdory vyhlášce nabízejí sex,“ informoval mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Letos hlídky řešily desítky případů. „V některých dnech přistihly při činu a pokutovaly i čtyři prostitutky,“ doplnil Ghanem.

 


 

Kam dál?

Strážníci nemohli probudit svlečenou ženu

pátek, 2. května 2014, 16:13

Ani troubení aut projíždějících kolem zastávky Maloměřický most v Brně neprobralo v noci na pátek šestadvacetiletou...

Opilá žena seděla na kolejích, pak si mezi ně lehla

pátek, 2. května 2014, 10:48

Záchranáři a policisté spěchali ve středu před šestou hodinou večerní k železniční trati mezi Rousínovem a Komořany na...

Alkohol jsem nepil, hájil se zdrogovaný řidič

pátek, 2. května 2014, 09:58

Přes jedno promile alkoholu v krvi naměřili na konci dubna policisté v ulici Tuřanka v brněnských Tuřancech...

Žena sušila prádlo. Sousedka jí ho přivřela do balkonových dveří

čtvrtek, 1. května 2014, 17:16

Kuriózní sousedský spor řešili ve čtvrtek v brněnských Židenicích strážníci. Jedna z nájemnic domu tam dělá dlouhodobě...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.