Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Strážníci se připravili na příjezd fanoušků Baníku

 
sobota, 19. dubna 2014, 12:59

Štítová družstva, psovodi, strážníci Jednotky operativního zásahu a další desítky hlídek brněnské městské policie dohlédnou v sobotu nad bezpečností při fotbalovém utkání mezi Znojmem a ostravským Baníkem na královopolském stadionu v Srbské ulici.

O bezpečnost a plynulost dopravy se postará dopravní jednotka. „Hlídky se zaměří na dodržování dopravního značení v blízkosti Srbské ulice. Monitorovat budou například i Skácelovu ulici nebo Slovanské náměstí,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Pro rodiny s dětmi vyhradili pořadatelé sektor domácích vlajkonošů. „Jádro znojemských fanoušků pak bude na kryté tribuně,“ dodal Ghanem.

Zápas začíná ve čtyři hodiny odpoledne.

Místo události:


Zvětšit mapu

 


 

Kam dál?

Strážníci dohlédnou o Velikonocích na hřbitovy, policisté na silnice

sobota, 19. dubna 2014, 08:30

Předejít okrádání lidí na hřbitovech chtějí brněnští strážníci. Desítky hlídek vyrazí o víkendu nejen na Ústřední...

Důchodce zůstal zamčený na hřbitově

pátek, 18. dubna 2014, 14:49

Otevírací dobu Ústředního hřbitova v Jihlavské ulici v brněnských Bohunicích si ve čtvrtek večer nepohlídal...

Posnídal jen vodku. Pak usedl za volant

pátek, 18. dubna 2014, 12:33

Tři decilitry vodky si dal ve čtvrtek ráno v Brně osmatřicetiletý cizinec. Poté odjel autem do práce, kde půllitrovou...

Šestnáctiletý fanoušek Komety se opil na Moravském náměstí

pátek, 18. dubna 2014, 09:00

Člen pořadatelské služby upozornil ve čtvrtek o půl deváté večer na brněnském Moravském náměstí strážníky, že jeden z...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.