Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Sousedka na mě vylila nočník, oznámila žena strážníkům

 
úterý, 22. dubna 2014, 10:05

Na zapáchající a znečištěné šaty si brněnským městským policistům o víkendu stěžovala devětašedesátiletá žena. Tvrdila, že při průchodu Kuldovou ulicí v Židenicích na ni sousedka vylila z okna obsah nočníku.

Hlídka po příjezdu vyhledala pětaosmdesátiletou podezřelou. „Přiznala, že ženu polila záměrně kvůli dlouhodobým neshodám. Uvedla však, že na ni nevylila nočník, ale zatuchlý čaj,“ řekl mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Městští policisté podezřelou upozornili, že spáchala přestupek proti občanskému soužití. „Udělili jí pokutu pět set korun, kterou na místě zaplatila,“ dodal Ghanem.

Místo události:

 


 

Kam dál?

Brněnští řidiči jezdili na Velikonoční pondělí střízliví

pondělí, 21. dubna 2014, 14:37

Desítky řidičů kontrolovalo v Brně na Velikonoční pondělí několik policejních hlídek. Strážci zákona se zaměřili...

Hlavní tah z Brna na Svitavy zablokovala srážka autobusu s autem

sobota, 19. dubna 2014, 13:17

Hlavní tah z Brna na Svitavy zablokovala v sobotu u Bořitova na Blanensku na tři hodiny srážka autobusu s osobním...

Strážníci se připravili na příjezd fanoušků Baníku

sobota, 19. dubna 2014, 12:59

Štítová družstva, psovodi, strážníci Jednotky operativního zásahu a další desítky hlídek brněnské městské policie...

Strážníci dohlédnou o Velikonocích na hřbitovy, policisté na silnice

sobota, 19. dubna 2014, 08:30

Předejít okrádání lidí na hřbitovech chtějí brněnští strážníci. Desítky hlídek vyrazí o víkendu nejen na Ústřední...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.