Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Řidič audi vážně zranil pracovníky u silnice, od nehody utekl

 
středa, 11. června 2014, 11:03

V úterý dopoledne došlo na obchvatu Pohořelic k těžké nehodě osobního auta a stojící dodávky. Do Fordu Transit, který řádně označený stál u krajnice, narazilo kličkující a nebezpečně jedoucí stříbrné Audi A3. Neznámý řidič od nehody utekl a zanechal za sebou dva těžce zraněné muže, jednoho dokonce s amputovanými nohami.

Osobní automobil Audi s registrační značkou 9B2 92 58 se podle svědků před nehodou pohyboval velmi podezřele a nebezpečně. Dodávku zaparkovali na krajnici dva pracovníci upravující reklamní poutač. Osmpadesátiletého muže audi přimáčklo na odstavený transit, čímž došlo k okamžité amputaci obou nohou, mladšího šestačtyřicetiletého náraz odhodil daleko do příkopu. I jeho zranění jsou vážná.

"Viník z místa nehody, aniž by zavolal pomoc či ji poskytl, okamžitě utekl," řekl mluvčí policie Bohumil Malášek. Kriminalisté teď pátrají po asi třicetiletém sto osmdesát centimetrů vysokém řidiči, který byl oblečen pouze do krátkých kalhot.

Pokud máte informace, které by vedly k jeho nalezení, kontaktujte prosím linku 158. 

 
 
 


 

Kam dál?

Strážníci mají ve Slatině nové kontaktní místo

úterý, 10. června 2014, 16:45

Poradit lidem s problémy a poskytnout útočiště Brňanům v nesnázích. To jsou cíle kontaktního místa, které brněnští...

Cizinec se vydával za policistu, prokazoval se pionýrskou legitimací

úterý, 10. června 2014, 10:13

V pondělí odpoledne policisté z Bystrce zadrželi čtyřiačtyřicetiletého cizince, který neustále opakoval, že je...

Na ubytovně na Palackého třídě měla být bomba, nejezdily ani tramvaje

úterý, 10. června 2014, 09:07

Ve středu odpoledne zavolala neznámá žena na linku 158, že je v ubytovně na Palackého třídě bomba. Policisté ihned...

U Brna se převrátil traktor na řidiče, zraněním podlehl

pondělí, 9. června 2014, 18:51

Tři jednotky hasičů vyjely dnes po půl jedenácté k nehodě traktoru nedaleko Javůrku u Domašova. Traktor v lese zavalil...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.