Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Polonahý muž hodil po strážníkovi plnou tašku

 
neděle, 18. května 2014, 18:33

Pozornost kolemjdoucích upoutal v sobotu odpoledne na zastávce v Nádražní ulici v centru Brna šedesátiletý muž, který znečistil veřejné prostranství. Dotyčný navíc pro svou podnapilost nebyl schopný říct, proč na sobě nemá oděv.

Když strážníci zjišťovali, jestli není zraněný, začal být muž agresivní, vulgárně nadával a plival kolem sebe. „V jednu chvíli dokonce uchopil tašku plnou věcí a hodil ji po jednom z městských policistů, který naštěstí útok vykryl,“ sdělil mluvčí brněnských strážníků Pavel Šoba.

Hlídka muže převezla na záchytnou stanici. „Kvůli podezření ze spáchání přestupku proti veřejnému pořádku a občanského soužití se teď jeho chováním bude zabývat správní orgán,“ dodal Šoba.

Místo události:

 


 

Kam dál?

Zemřelo jedno z dětí zraněných při sobotní nehodě na svitavské I/43

neděle, 18. května 2014, 13:57

Jedno ze tří dětí školního věku, které se zranily v sobotu při dopravní nehodě u Krhova na Blanensku, v nemocnici...

Nejvyšší soud zrušil rozsudek, který ukládal muži předat kytici růží...

pátek, 16. května 2014, 13:03

Muž, který urážel pracovnici stavebního úřadu, jí nemusí posílat pugét růží a písemnou omluvu. Neobvyklý bod rozsudku...

Sebevrah se pokusil oběsit na tkaničkách od bot

pátek, 16. května 2014, 12:11

Dramatická byla úterní záchrana muže, který se údajně na jihu Brna pokusil oběsit na tkaničkách od bot. Šňůry však po...

Problémy s přijetím nových policistů? Fyzická kondice i nevyzrálost

pátek, 16. května 2014, 08:57

Pouze dva z deseti kandidátů uspějí u přijímacích zkoušek k jihomoravské policii. Ve čtvrtek o tom informoval ředitel...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Jaké jsou nejčastější omyly při reklamacích?

Reklamace patří k nejčastěji uplatňovaným a také nejdůležitějším spotřebitelským právům. Pravidla pro uplatňování takzvaných práv z vadného plnění však nejsou jednoduchá a zákazníci v nich často tápou. S jakými omyly se ve spotřebitelské poradně dTestu nejčastěji setkávají?

Sněhový Krakonoš je letos v Jilemnici bez kalhot a kabátu

Jednoho z největších sněhových Krakonošů za poslední léta vytvořil výtvarník Josef Dufek se dvěma pomocníky na náměstí v krkonošské Jilemnici. Na výšku má mezi sedmi a osmi metry. Od svých předchůdců se liší i tím, že je "nahý", jen s botami. „Nemá pumpky ani kabát, řekl Dufek.

Knihy ruských autorů nabízejí Čechům „alternativní pravdu“. Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina?

V České republice vloni vyšlo přes patnáct tisíc knižních titulů. V záplavě nově vydané literatury se texty ruských autorů zaměřených na specifický výklad moderní historie ztrácejí. Přesto stojí za pozornost. Takto na sebe například v pražských ulicích polepenými tramvajemi upozorňuje kniha Nikolaje Viktoroviče Starikova „Kdo přinutil Hitlera přepadnout Stalina“.