Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie našla v rybníku v Jedovnicích mrtvého mladíka

 
úterý, 20. ledna 2015, 13:16

V rybníku Dýmák v Jedovnicích na Blanensku nalezla policie v neděli ráno tělo čtyřiadvacetiletého muže. Pohřešován byl od sobotního večera. Příčinu jeho úmrtí by měla odhalit nařízená soudní pitva, řekl mluvčí policie Petr Nečesánek.

Podle jedné z verzí mohl muž spadnout do rybníka a utonout, když se v noci vracel z restaurace domů. Pitva by měla ukázat, zda se do vody nedostal třeba kvůli náhlým zdravotním potížím.

V krátké době je to v Jedovnicích druhá tragédie. Koncem minulého roku tam byla zastřelena pětačtyřicetiletá žena. Policie podezírá z vraždy jejího manžela Reného Lachmana, který je od té doby nezvěstný. Podle kriminalistů zřejmě uprchl do zahraničí. Jedna z vyšetřovacích verzí hovoří o tom, že neunesl rozchod s manželkou, která si našla mladého přítele.

Zdroj: PČR

 


 

Kam dál?

Mladíci prý psali růžovým fixem po budovách, hrozí jim vězení

pondělí, 19. ledna 2015, 09:11

Lékárnu, banku i kancelář ochránců přírody našli dnes nad ránem brněnští strážníci pomalované růžovými nápisy....

Spolujezdec nepřežil dopravní nehodu na Kyjovsku

neděle, 18. ledna 2015, 10:44

Jednotky z PS Kyjov a Hodonín zasahovaly u DN osobního auta u Svatobořic. Renautl sjel ze silnice a narazil bočně do...

Podomní prodejce prý vyhrožoval odpojením elektřiny

čtvrtek, 15. ledna 2015, 10:35

Nezvykle agresivní praktiky prý používal dvacetiletý podomní prodejce, kterého dopadli brněnští strážníci včera...

Policisté varují před dalším podvodným e-mailem

středa, 14. ledna 2015, 16:48

Obsahuje škodlivý vir, který zašifruje soubory v počítači. Policisté upozorňují na nový podvodný e-mail, který je...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Babiš zrušil vrácení neoprávněné dotace dceři Syner Group

Dceřiná firma libereckého stavebního holdingu Syner Group získala evropskou dotaci 10,6 milionu korun na stavbu in-linové dráhy v Liberci, kvůli porušení rozpočtové kázně ji ale měla vrátit. Rozhodnutí o vrácení dotace bylo ale po zásahu současného premiéra Andreje Babiše (ANO), jenž byl tehdy ministrem financí, zrušeno. Brusel ale dotaci neproplatil. Píšou o tom dnešní Hospodářské noviny (HN). Podobně jako v případu Farmy Čapí hnízdo zde sehrála roli otázka velikosti firmy.

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.