Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie hledá svědky vážné nehody nákladního auta a chodce

 
neděle, 20. července 2014, 13:33

Vážným zraněním chodce skončil střet nákladního automobilu a muže na přechodu. K nehodě došlo na křižovatce Gajdošovy a Táborské ulice v pátek v půl páté ráno. Křižovatka v tu dobu nebyla řízena světelnou signalizací, pouze na ní blikala žlutá světla.

"Chodec přecházel přes komunikaci a řidič nákladního auta ho zřejmě včas nezaregistroval a nestihl tak střet odvrátit," řekla mluvčí policie Petra Vedrová. Chodec bohužel utrpěl těžká zranění, se kterými byl převezen na urgentní příjem Bohunické nemocnice. "Dechová zkouška u řidiče nákladního auta požití alkoholu před jízdou neprokázala," dodala Vedrová.

Přesné příčiny nehody dále řeší dopravní policisté a o doplnění informací žádají případné svědky střetu. Jakékoli informace k nehodě mohou lidé volat na bezplatnou linku 158.

 


 

Kam dál?

Vybodovaný řidič na sebe zavolal strážníky

pátek, 18. července 2014, 12:59

Jen málo dobrého úsudku prokázal dvaačtyřicetiletý muž ve čtvrtek v centru Brna. Při stání v ulici Mezírka strážníci...

V líšeňské restauraci kvůli dlouhému čekání napadl muž obsluhu

čtvrtek, 17. července 2014, 10:24

Až do kuchyně došel včera večer šestatřicetiletý muž, jenž byl nespokojený se službami líšeňské restaurace. Kvůli...

Zfetovaný muž napadal lidi v tramvaji, policista v civilu jej účinně...

úterý, 15. července 2014, 12:26

Policista v civilu velmi účinně zpacifikoval agresivního mladíka, který si v ranní tramvaji vyhlédnul oběť v podobě...

Video z pronásledování řidiče ulicemi Brna

pondělí, 14. července 2014, 13:29

Dopoledne jsme přinesli zprávu, že policisté řeší zběsilý únik řidiče mazdy, který se chvílemi hnal až 180kilometrovou...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.