Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Policie hledá násilníka, jeho tvář zachytila kamera

 
pondělí, 29. září 2014, 08:57

Zatím neznámý násilník má v Brně na svědomí hned dvojici útoků na mladé ženy. Jedno přepadení provedl v chodbě domu na Tomkově náměstí, ke druhému došlo na Slovanském náměstí. V obou případech měly přepadené štěstí a neutrpěly žádné fyzické zranění. Obě si navíc počínaly velmi duchapřítomně!

Poprvé muž zaútočil koncem srpna v brzkých ranních hodinách na Tomkově náměstí. Vešel za jednadvacetiletou ženou do chodby bytového domu a s nožem v ruce po ní požadoval, aby se svlékla. Dívka odmítla a sedla si do rohu. Neznámý muž ji začal rozepínat bundu a při tom ji několikrát lehce bodl nožem. Mladá žena násilníkovi sdělila, že má astma, že může kdykoliv omdlít a také, že je velmi dobře slyšet v bytech, když na chodbě někdo mluví. Muž jí vytrhl kabelku a z místa utekl. Přepadená tak přišla o doklady, mobilní telefon a částku asi pět set korun.

K dalšímu případu došlo druhý týden v září, krátce před šestou hodinou ranní, kdy s největší pravděpodobností stejný pachatel přepadl sedmnáctiletou dívku na Slovanském náměstí. Vše se odehrálo také v chodbě jednoho z domů v době, kdy dívka roznášela letáky. Muž slečnu přitlačil ke stěně a zakryl ji rukou ústa, aby nemohla křičet o pomoc. V tom se ovšem na chodbě rozsvítilo světlo a poškozená ihned využila situace a podařilo se ji vyběhnout na ulici. Pachatel z místa utekl.

Jednání násilníka zachytila v druhém případě bezpečnostní kamera umístěna v domě. Policisté žádají občany o pomoc při pátrání po pachateli. Jakékoliv informace, které by mohly pomoci ke zjištění totožnosti, pohybu či pobytu muže na záběrech, prosím sdělte policistům vyšetřujícím tento případ na telefonu 974 625 823, případně přes tísňovou linku 158.

 
 
 


 

Kam dál?

Muž v Maloměřicích uhodil těhotnou ženu, pak se dal na útěk

sobota, 27. září 2014, 20:28

V poutech brněnských strážníků skončil včera večer muž, který se údajně nevybíravě choval ke své těhotné známé....

Část Kuřimi byla evakuovaná kvůli letecké pumě

pátek, 26. září 2014, 09:38

Skoro sto zaměstnanců průmyslové zóny v Kuřimi muselo včera večer předčasně ukončit směnu. Bagrista provádějící zemní...

Na Pekařské ulici srazila tramvaj muže, jeho stav je vážný

úterý, 23. září 2014, 21:08

Dnes v odpoledních hodinách došlo na Pekařské ulici k vážné nehodě, kdy projíždějící tramvaj srazila muže. Zdravotní...

Strážníci se na Cejlu obávali o mladíkovo zdraví, ten zatím zaútočil...

pondělí, 22. září 2014, 12:44

Včerejší pravidelnou noční kontrolu na Cejlu komplikoval hlídce městské policie třiadvacetiletý mladík. Znenadání si...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.