Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Podnapilý mladík přes varování policistů usednul za volant

 
pondělí, 4. srpna 2014, 12:01

Dvacetiletý mladík si nedávno vybral k odpočinku po dlouhém večeru své BMW a lesní cestu nedaleko Lesné. Když jej policisté kontrolovali, upozornili jej, že nesmí usednout za volant dříve, než jeho tělo opustí zbytky alkoholu, které byly ve voze výrazně cítit. Muž však jejich doporučení nedbal a za pár minut vyrazil na cestu. Když jej hlídka zastavila, pokusil se ji uplatit.

Mladík dle svých slov absolvoval airsoftovou akci v Soběšicích. Když znovu vyrazil na cestu, policisté jej zastavili v Dusíkově ulici. Hlídka, která samozřejmě tušila, v jakém stavu řidič je, požádala o doklady a provedla dechovou zkoušku. Ta prokázala 0,56 promile alkoholu v krvi.

Aby toho řidič neměl málo, pokusil se policisty uplatit pěti sty korunami a k hrozbě sankcí za jízdu pod vlivem alkoholu mu nyní ještě hrozí až šest let vězení za trestný čin podplácení.

 


 

Kam dál?

Na Mendlově náměstí napadl host servírku, ukradl padesát tisíc

neděle, 3. srpna 2014, 11:18

Předminulý čtvrtek krátce před polednem dorazil do herny a Mendlově náměstí neznámý muž, který si dal několik piv a...

Kamery zachytily okradení spícího mladíka

pátek, 1. srpna 2014, 15:14

Na terasách pod Petrovem došlo v minulém týdnu k zajímavé situaci. Sedmapadesátiletý muž si vyhlédnul mladíka, který...

U Vyškova zemřel motorkář, již sedmá čtvrteční dopravní oběť

pátek, 1. srpna 2014, 10:30

Při srážce nákladního vozu s motorkou zemřel včera večer u Vyškova motocyklista. Je to již sedmá oběť havárie, čtvrtek...

Na jundrovské radnici muž nadával úředníkům, nakonec vypnul proud

čtvrtek, 31. července 2014, 17:53

Agresivní muž včera odpoledne údajně opakovaně vstupoval do kanceláří zaměstnanců úřadu městské části v Jundrově a...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.