Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Podnapilá matka ohrožovala své čtyřtýdenní dítě

 
pátek, 28. února 2014, 17:28

Nezvyklý pohled se naskytl brněnským strážníkům ve středu odpoledne v Banskobystické ulici v Řečkovicích. Třicetiletá žena přecházela vozovku s dětským kočárkem způsobem, který značil, že je opilá.

Matka strážníkům řekla, že s kamarádkami vypila pouze několik skleniček vína. „Její motorika i řeč však ukazovaly na požití většího množství alkoholu. Potvrdila to i následná dechová zkouška, při které ženě hlídka naměřila téměř dvě promile alkoholu v krvi,“ sdělil mluvčí brněnských strážníků Michal Simandl.

Protože její chování v hlídce vzbuzovalo obavy o život a zdraví teprve šestadvacetidenního dítěte, které měla v kočárku, přivolali strážníci sociální pracovnici. „Vzhledem k podezření z podchlazení novorozence kontaktovali také zdravotníky,“ doplnil Simandl.

Matku hlídka odvezla k vystřízlivění na záchytku.

Místo události:


Zvětšit mapu

 


 

Kam dál?

Toflův gang: jedenáct vinných, dva soud osvobodil

pátek, 28. února 2014, 10:25

Tři až devět let ve vězení pro jedenáct ze třinácti členů takzvaného Toflova gangu. Tak zní rozsudek, který v pátek...

Benzinky přepadával v zelené mikině. S přelepeným nápisem

středa, 26. února 2014, 15:20

Nedostatek peněz kvůli ztrátě zaměstnání se rozhodl po svém řešit sedmadvacetiletý dělník. Zpočátku ho sice fakt, že na...

Ústavní soud potvrdil postup proti growshopům

úterý, 25. února 2014, 09:48

Ústavní soud (ÚS) dnes zamítl stížnost provozovatelů growshopu na Semilsku. Potvrdil tak důležitý verdikt, který...

Kradl v patnácti domech

pondělí, 24. února 2014, 10:33

Nedostatečně zabezpečené rodinné domy a společné prostory bytových domů v Brně si za cíl pro vloupání vybral...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Populist Jaromíra Soukupa: sliby vs. fakta. Říkejte mi „český Berlusconi“

Necítím se být ani Dalíkem, ani Tvrdíkem. Říkejte mi spíš Berlusconi, odpovídal Jaromír Soukup v červnu roku 2009 na otázky redaktorky MF DNES. Ve středu oznámil, že zakládá nové politické hnutí – List Jaromíra Soukupa. Cíl? Prý chránit české národní zájmy před zkorumpovanými politiky a oligarchy.

Na českobudějovickém sídlišti Máj ordinuje zubař, kterého ještě nikdo neviděl

Pacient se zaregistruje, zdravotní sestra ho objedná, při vstupní prohlídce vybere peníze a v den další návštěvy pošle SMS zprávu, ve které stojí, že měl pan doktor dopravní nehodu. To je zkušenost lidí, kteří k zubaři chodí do Zdravotnického zařízení Máj.

Olomoucké krematorium zrušilo pohřeb s desítkami hostů. Důvod nechápou pozůstalí ani ministerstvo

Přibližně stovka smutečních hostů, rodina v obřadní síni olomouckého krematoria a tělo zesnulého připravené k obřadu a zpopelnění. I přesto se před Vánoci v olomouckém krematoriu stala věc dosud nevídaná – provozovatel krematoria smuteční obřad odmítl provést a pohřeb na místě zrušil.