Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Plácli mladou cyklistku po zadku, ta si natloukla

 
pondělí, 21. července 2014, 13:02

Záměr plácnout cyklistku po zadku brali dva devatenáctiletí muži jako dobrý vtip. Jejich plán se však ukázal jako velmi nebezpečný a pro čtyřiadvacetiletou ženu skončil řadou nepříjemných zranění. Policie posádku vozu Ford Ka hledala několik týdnů a nakonec byla úspěšná.

"Mladíci totiž projížděli osobním automobilem Ford KA Syrovicemi a nenapadlo je nic jiného než mladou ženu jedoucí na jízdním kole jen tak vylekat," sdělil mluvčí policie Bohumil Malášek. "Při projíždění kolem ní se spolujezdec vyklonil z otevřeného okna a botou v ruce cyklistku praštil po zadku," dodal mluvčí.

Žena samozřejmě nic takového nečekala ošklivě si při pádu natloukla. Mladíci z místa ujeli. Policisté si nejdříve mysleli, že byla dívka autem sražena, až později se ukázalo, že šlo o smutný výsledek hloupého žertu. 

Nalezení řidiče a spolujezdce zabralo několik týdnů a to i přes pomoc kamerových záznamů z incidentu. Devatenáctiletý řidič i jeho stejně starý spolujezdec se nakonec k činu přiznali a policisté je nyní stíhají pro ublížení na zdraví.

 


 

Kam dál?

Rozepře v Tuřanech se změnila v zákeřné napadení tyčí

pondělí, 21. července 2014, 09:13

Čištění interiéru vozu v Tuřanech rozhodně nemělo pro třiatřicetiletého muže a jeho malého syna znamenat drama, v jaké...

Policie hledá svědky vážné nehody nákladního auta a chodce

neděle, 20. července 2014, 13:33

Vážným zraněním chodce skončil střet nákladního automobilu a muže na přechodu. K nehodě došlo na křižovatce Gajdošovy a...

Vybodovaný řidič na sebe zavolal strážníky

pátek, 18. července 2014, 12:59

Jen málo dobrého úsudku prokázal dvaačtyřicetiletý muž ve čtvrtek v centru Brna. Při stání v ulici Mezírka strážníci...

V líšeňské restauraci kvůli dlouhému čekání napadl muž obsluhu

čtvrtek, 17. července 2014, 10:24

Až do kuchyně došel včera večer šestatřicetiletý muž, jenž byl nespokojený se službami líšeňské restaurace. Kvůli...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

ČSSR tlakem na řešení emigrace z NDR uspíšila pád berlínské zdi

Československá vláda na podzim 1989 tlačila na Německou demokratickou republiku, aby vyřešila krizi na západoněmecké ambasádě v Praze, přes níž se od jara pokoušely dostat na Západ tisíce východních Němců. Podle historika Oldřicha Tůmy z Ústavu pro soudobé dějiny tím uspíšila pád berlínské zdi. Praha a východní Berlín byly přitom do poslední chvíle blízcí spojenci, kteří si přáli udržení statu quo.

PRŮZKUM: Češi nadále hodnotí kvalitu vzdělávání kladně

Více než polovina Čechů je nadále přesvědčena o tom, že kvalita výuky na českých školách je dobrá. Nejlépe z hodnocení vycházejí stejně jako v předchozích letech gymnázia a základní školy. Na opačném konci žebříčku jsou odborné školy, přesto se jejich hodnocení od loňského roku mírně zlepšilo. Vyplynulo to z průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), které jeho výsledky poskytlo.

Podvodné e-maily lákaly ze stovek lidí čísla platebních karet

Nejméně stovky lidí v Česku dostaly v tomto týdnu podvodné textové zprávy, které informují o výhrách u obchodníků nebo nabízejí výhodnou koupi zboží a od zákazníků se snaží vylákat čísla platebních karet a následně peníze. Novináře o tom dnes informovala mluvčí internetového prodejce Alza.cz Patricie Šedivá. Útok se podle ní týkal i dalších prodejců, třeba dm drogerie. Český rozhlas Radiožurnál uvedl, že podvodníci se vydávali také za zástupce řetězců Penny Market a Tesco.