Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Násilník z chodeb se sám přihlásil na policii

 
čtvrtek, 2. října 2014, 20:42

Na základě výzvy v mediích získali policisté od občanů nebývalé množství informací a poznatků. Kriminalistům se přihlásil i dvaatřicetiletý muž, který se k napadení ženy na Slovanském náměstí přiznal.

Policisté muže vyslechli a sdělili mu podezření z omezování osobní svobody. Policisté dále také prověřují další podobné případy, v nichž by podezřelý mohl hrát důležitou roli.

ČTĚTE VÍCE: Policie hledá násilníka, jeho tvář zachytila kamera

Případ sledujeme a budeme čtenáře o dalším vývoji informovat. 

 
 
 


 

Kam dál?

Padělky textilu z Turecka celníci odhalili podle řidičových cigaret

úterý, 30. září 2014, 10:28

Celníci zabavili na jižní Moravě ve dvou kamionech směřujících z Turecka do Polska kolem 20.000 kusů zboží, hlavně...

Policie hledá násilníka, jeho tvář zachytila kamera

pondělí, 29. září 2014, 08:57

Zatím neznámý násilník má v Brně na svědomí hned dvojici útoků na mladé ženy. Jedno přepadení provedl v chodbě domu na...

Muž v Maloměřicích uhodil těhotnou ženu, pak se dal na útěk

sobota, 27. září 2014, 20:28

V poutech brněnských strážníků skončil včera večer muž, který se údajně nevybíravě choval ke své těhotné známé....

Část Kuřimi byla evakuovaná kvůli letecké pumě

pátek, 26. září 2014, 09:38

Skoro sto zaměstnanců průmyslové zóny v Kuřimi muselo včera večer předčasně ukončit směnu. Bagrista provádějící zemní...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

V Brně naplnili bazén PET lahvemi, lidé se poučili o odpadech

Bazén naplněný PET lahvemi včera patřil k atrakcím zábavného programu v brněnské spalovně. Děti do bazénu skákaly nebo v něm lovily poklady. Akce přilákala do areálu městské společnosti SAKO davy lidí. Jejím cílem bylo ukázat lidem, jak se v Brně zpracovává odpad.

Lidé mohou nákupem hraček pomoci nemocným dětem

Nadační fond Kapka naděje připravil charitativní akci, která by měla před Vánocemi pomoci dětem v nemocnicích. Pokud lidé zakoupí jakoukoliv hračku ve vybraných obchodech a věnují ji do pomyslné Studny naděje, dostane se přímo k nemocným dětem. Zisk z prodeje navíc půjde na konto nadačního fondu. Novináře o tom informovala společnost Wormelen Group, která provozuje několik hračkářských řetězců.

Podle studií je na internetu závislá polovina mladých

Některé studie uvádějí, že na internetu je závislá až polovina teenagerů. Na sociálních sítích jsou závislí i dospělí. V tiskové zprávě o tom informovala Česká koalice proti tabáku, která provozuje bezplatnou Národní linku pro odvykání. Novou společenskou hrozbou se podle odborníků stávají netolismus, tedy potřeba neustálého připojení k internetu, a závislost na hraní her.