Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Na Mendlově náměstí napadl host servírku, ukradl padesát tisíc

 
neděle, 3. srpna 2014, 11:18

Předminulý čtvrtek krátce před polednem dorazil do herny a Mendlově náměstí neznámý muž, který si dal několik piv a požádal devatenáctiletou barmanku o vysvětlení hry na automatech. Následně ji však hrubě napadl a nakonec odcizil hotovost ve výši padesáti tisíc korun i sklenici, ze které popíjel. Policie žádá veřejnost o pomoc.

Brněnští kriminalisté řeší loupež, která se stala minulý čtvrtek v baru na Mendlově náměstí. Po napadení barmanku zamknul na WC. Když jí odcizil volně dostupné peníze, vrátil se k toaletám. "Přes dveře ženě vyhrožoval a chtěl, aby mu prozradila, kde je uschována další finanční hotovost," popsal mluvčí policie Pavel Šváb.

Dívku vzápětí zatáhnul do skladu, kde ji opět fyzicky napadl. Nakonec si z baru odnesl zhruba padesát tisíc korun i sklenici, ze které popíjel pivo. Barmanka neutrpěla vážná zranění, ale velmi nepříjemný zážitek ji možná zabrání v návratu do práce.

Pachatel mluvil česky bez přízvuku. Jde o muže ve věku asi 40 let, vysoký byl 180 cm, měl střední postavu, tmavé středně dlouhé lehce prošedivělé vlasy. Informace k pachateli můžete poskytnout prostřednictvím linky 158.

 


 

Kam dál?

Kamery zachytily okradení spícího mladíka

pátek, 1. srpna 2014, 15:14

Na terasách pod Petrovem došlo v minulém týdnu k zajímavé situaci. Sedmapadesátiletý muž si vyhlédnul mladíka, který...

U Vyškova zemřel motorkář, již sedmá čtvrteční dopravní oběť

pátek, 1. srpna 2014, 10:30

Při srážce nákladního vozu s motorkou zemřel včera večer u Vyškova motocyklista. Je to již sedmá oběť havárie, čtvrtek...

Na jundrovské radnici muž nadával úředníkům, nakonec vypnul proud

čtvrtek, 31. července 2014, 17:53

Agresivní muž včera odpoledne údajně opakovaně vstupoval do kanceláří zaměstnanců úřadu městské části v Jundrově a...

Dva nezletilí srazili dívku, její rodina si to s nimi chtěla vyřídit

čtvrtek, 31. července 2014, 09:09

Zběsilou jízdou po chodníku v tajně zapůjčeném voze ohrožovali dva nezletilí mladíci obyvatele Husovic a Zábrdovic. Při...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.