Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž v Novém Lískovci topil koťata, jeho žena na něj zavolala strážníky

 
pátek, 29. srpna 2014, 09:31

Případem krutého zacházení se zvířaty se strážníci zabývali včera večer v Novém Lískovci. Zoufalá žena je přivolala k vlastnímu partnerovi, který prý navzdory jejím protestům topil na zahradě kočku s koťaty.

"Hlídku žena pustila na pozemek, kde strážníci čtyřicetiletého muže ze Znojemska okamžitě vyhledali. Přiznal se, že tři koťata utopil a dovedl hlídku k sudu s vodou, v níž ještě plavala tři mrtvá těla," řekl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Muž sám dodal, že měl v úmyslu utopit ještě kočku a jedno další kotě, protože si se zvířaty nevěděl rady. Hlídka městské policie pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu předala případ kolegům z Policie České republiky.

 


 

Kam dál?

Strážníci mladíkovi rozumluvili v Novém Lískovci sebevraždu

čtvrtek, 28. srpna 2014, 15:31

Hrozný zážitek dopřál ve středu odpoledne dívce její kamarád. Jedenadvacetiletý mladík jí oznámil, "že si podřeže krk"....

Chovanec dětského domova opilý na kole narazil do policejního vozu

středa, 27. srpna 2014, 13:59

Pondělní hlídka policistů v ulici Veveří odhalila po dvaadvacáté hodině neosvětleného cyklistu. Když policisté mladíka...

Strážníci se zaměřili na takzvané kvízomaty, našli jich hned třicet

středa, 27. srpna 2014, 10:58

I po stovkách provedených kontrol se brněnští strážníci neustále vracejí do heren a dohlížejí na dodržování platných...

K ženě v Řečkovicích přivolala strážníky příbuzná, ti ji našli mrtvou

úterý, 26. srpna 2014, 14:37

S obavami o život své příbuzné se včera odpoledne svěřila na tísňové lince městské policie pětapadesátiletá volající....

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

STATISTIKA: Řidiči ve špatném zdravotním stavu způsobí tisíc nehod ročně

Přes tisíc dopravních nehod ročně je zapříčiněno špatným zdravotním stavem řidičů. Motoristé podle zdravotníků často svůj fyzický i psychický stav podceňují, pětina z nich například řídí i přes únavu. Na dnešní tiskové konferenci na to upozornila Asociace Záchranný kruh. Ta ve spolupráci s bezpečnostními složkami a Besipem spustí osvětovou kampaň.

Drtivá většina zrakově postižených osob jsou senioři, dotykové telefony nenaplňují jejich potřeby

Jan Šimík je jedním ze společníků mladé české firmy BlindShell, která se zabývá vývojem mobilních telefonů pro zrakově postižené. Jak vidí problematiku kompenzačních pomůcek pro slabozraké? A v čem je právě BlindShell jiný?

Škoda chce letos v Česku zvýšit prodej o desetinu na 93 400 aut

Škoda Auto letos plánuje v Česku prodat kolem 93 400 aut, což je o téměř 11 procent více než loni. V minulém roce automobilka v ČR prodala 84 172 osobních vozů. Na setkání s novináři to uvedl vedoucí českého zastoupení Luboš Vlček.