Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž se měl jen rozloučit, nakonec bývalou partnerku napadl

 
pondělí, 4. srpna 2014, 15:35

Nedělní setkání sedmačtyřicetiletého muže a jeho o čtrnáct let mladší bývalé přítelkyně mělo být pouhým rozloučením. Nakonec se změnilo v drama zahrnujícím nadávky a fyzické napadání. Když nakonec došlo i na dlouhý nůž, stal se z pouhého rozloučení úkol pro strážníky a republikovou policii.

Muž, který se dostavil do bydliště ženy na Masné ulici, se původně chtěl pouze rozloučit. Třiatřicetiletá bývalá přítelkyně jej vpustila do bytu, kde však došlo k hádce. Po urážkách a fyzickém napadání ze strany muže přešla hádka v nebezpečné ohrožování dlouhým nožem.

"Žena se nejprve ve snaze uniknout schovala v pokoji, ale protože odtud nevedla jiná cesta než oknem, seskočila na terasu bytu v nižším patře," uvedl mluvčí strážníků Michal Šimandl. Strážníci, kteří dorazili na místo prověřili, zda se muž stále neschovává v bytě nebo v okolí a přivolali pro ženu, která si stěžovala na bolesti, zdravotníky.

Vzhledem k tomu, že byl útočník už pryč, strážníci pouze zdokumentovali skutečnosti a předali nalezený nůž republikové policii

 


 

Kam dál?

Podnapilý mladík přes varování policistů usednul za volant

pondělí, 4. srpna 2014, 12:01

Dvacetiletý mladík si nedávno vybral k odpočinku po dlouhém večeru své BMW a lesní cestu nedaleko Lesné. Když jej...

Na Mendlově náměstí napadl host servírku, ukradl padesát tisíc

neděle, 3. srpna 2014, 11:18

Předminulý čtvrtek krátce před polednem dorazil do herny a Mendlově náměstí neznámý muž, který si dal několik piv a...

Kamery zachytily okradení spícího mladíka

pátek, 1. srpna 2014, 15:14

Na terasách pod Petrovem došlo v minulém týdnu k zajímavé situaci. Sedmapadesátiletý muž si vyhlédnul mladíka, který...

U Vyškova zemřel motorkář, již sedmá čtvrteční dopravní oběť

pátek, 1. srpna 2014, 10:30

Při srážce nákladního vozu s motorkou zemřel včera večer u Vyškova motocyklista. Je to již sedmá oběť havárie, čtvrtek...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.