Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Muž kradl na stavbě, i když je v podmínce

 
neděle, 4. května 2014, 14:13

Tři ruční pily a vrtačku si chtěl v pátek odpoledne z rekonstruovaného domu v ulici Dornych ve středu Brna odnést pětapadesátiletý muž. Když s nářadím odcházel, všimli si ho na pavlači dělníci.

Pracovníci muže zastavili a vyžádali si náčiní v hodnotě zhruba dvou tisíc korun zpátky. „Přivolaná hlídka zjistila, že je dotyčný v podmínce kvůli majetkové kriminalitě. Případ si proto převzali státní policisté s podezřením na spáchání trestného činu,“ informoval mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

Místo události:

 


 

Kam dál?

Podomní prodejce zastihli strážníci ještě v domě

sobota, 3. května 2014, 15:08

Nové smlouvy o poskytování služeb energetické společnosti údajně v pátek dopoledne nabízeli nájemníkům v ulici Marie...

Strážníci se zaměřili na potírání prostituce v Brně

pátek, 2. května 2014, 17:02

Pětasedmdesátkrát přistihli v Králově Poli brněnští strážníci za uplynulý rok a půl devětadvacetiletou ženu při...

Strážníci nemohli probudit svlečenou ženu

pátek, 2. května 2014, 16:13

Ani troubení aut projíždějících kolem zastávky Maloměřický most v Brně neprobralo v noci na pátek šestadvacetiletou...

Opilá žena seděla na kolejích, pak si mezi ně lehla

pátek, 2. května 2014, 10:48

Záchranáři a policisté spěchali ve středu před šestou hodinou večerní k železniční trati mezi Rousínovem a Komořany na...

 

Komentáře

 
 

O čem píše Drbna.cz

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní

Pravidla pro chov psů se pravděpodobně znovu zpřísní. Lidé zřejmě budou muset veterinární správě hlásit chovy tří a více fen. Nyní tato povinnost platí pro chov pěti a více fen. Štěňata bude třeba očipovat. Zpřísnění dnes Sněmovna schválila v novele veterinárního zákona, kterou nyní projedná Senát. Opatření směřují proti takzvaným množírnám, v nichž jsou za nevhodných podmínek chováni psi jen kvůli zisku z prodeje štěňat.

Veterináři mají Tomana o kontrolách jatek informovat do týdne

Ministr zemědělství Miroslav Toman (ČSSD) čeká do týdne sdělení ředitele Státní veterinární správy (SVS) Zbyňka Semeráda o výsledcích kontrol a přijatých opatřeních kvůli videu, kde je vidět kopání do zvířat na jatkách ve Všeticích. Novinářům to řekl dnes ve Sněmovně. Chování zachycené na záběrech odsoudil a zopakoval, že stát chystá kontrolu všech jatek v Česku. Na případ jako první upozornila Drbna.

Elektronický náramek zatím hlídal 304 lidí, především muže

Elektronické náramky hlídaly do konce letošního září 304 odsouzených či stíhaných lidí, z toho 261 mužů. Ve většině případů je museli nosit domácí vězni, sloužily rovněž jako nahrazení vazby a několikrát také při podmíněném propuštění z vězení. Stanovené podmínky dohledu závažně porušilo zhruba deset procent monitorovaných. Novinářům to dnes řekly ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) a šéfka Probační a mediační služby Andrea Matoušková.